“Na Slovensku máme toľko krásnych žien, že sa budete zbytočne otáčať za jednou, pretože oproti už ide ďalšia.” Túto pravdivú parafrázu slov Milana Lasicu si môžete vypočuť v hudobnej novinke “Slovenské devy”, v ktorej skupina Iconito spolu s hudobníkmi z orchestra Zlaté husle vzdáva hold našim krásnym slovenským dievčatám. Nebudete vedieť, či sa viac sústrediť na obraz alebo na hudbu. Novinka “Slovenské devy” totiž do tunajšieho hudobného sveta priniesla niečo, čo tu už dávno nebola. Prvky folklóru, ľudová hudba, krásna príroda a, samozrejme, tie, na ktorých počesť skladba vznikla – naše úžasné a krásne slovenské dievčatá. Skupina Inconito na čele so spevákom Kristiánom Dufincom sa spojila so Zlatými husľami a Igorom Timkom, ktorý v tomto prípade zastáva úlohu producenta, a spolu vytvorili niečo, čo pokojne môžeme označiť za novú hymnu slovenských žien a hudobný poklad, ktorý určite len tak rýchlo nezapadne prachom.

Vo videoklipe k skaldbe “Slovenské devy” stvárnili hlavné postavy finalistky minulých ročníkov Miss Folklór 2016 – Veronika Vargová (Miss Folklór 2016), Kristína Chowaniecová (1. Vicemiss Folklór 2015) a Petra Lenárová (Miss Folklór 2015).

Zdroj, foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brunes
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.