Niektoré ženy sa jednoducho nevedia milovania a posteľných radovánok nabažiť. Či už sú za tým hormóny, povaha alebo osoba sama, kto vie. Ale podľa astrológov za to môžu aj hviezdy. Toto sú podľa nich 4 znamenia, ktoré sa nevedia nabažiť milovania!

Škorpión

Toto znamenie je známe tým, aký neuhasiteľný apetít na milovanie má. Ženy v tomto znamení sú mimoriadne aktívne v posteli. Tieto rakety si rady užívajú všade a takmer s kýmkoľvek, ale najviac akt prežívajú, keď sú zamilované. Často si rady hľadajú kamarátov s výhodami na kratší čas.

Baran

Toto temperamentné znamenie sa miluje veľmi vášnivo. Tieto krásky si síce potrpia na posteľné radovánky, ale nie s každým. Sú totiž vyberavé. Ak si ich však získate, nebudete mať núdzu o experimenty a intimitu. Na začiatku sú väčšinou ostýchavé, ale po čase ukážu, čo za diablica sa v nich ukrýva.

Lev

Levice sú veľmi náruživé milenky. Svoje ego ako aj pôžitok počas aktu si zakladajú na vzhľade vlastného tela. Rady počujú, ako dobre vyzerajú a ako im to šlo. Nikdy ich preto nezabudnite po dobre vykonanej práci pochváliť! Tieto štedré milenky dokážu vrátiť všetko, čo dostali, preto je potrebné sa pri nich veľmi snažiť.

Strelec

Ženy narodené v tomto znamení sú pripravené na intímne hry vždy a všade! Nevyhnutne to však neznamená, že len s jedným partnerom. Majú tendenciu sa veľmi rýchlo nudiť, preto ich partner musí byť veľmi kreatívny. Ak sa im muž zunuje, nemajú problém ho vymeniť za nového alebo viacerých!

Zdroj: Yourtango.com | Foto: Pixabay.com, Giphy.com