Poriadne zaujímavý zážitok si užil chlapík na pravidelnej autobusovej linke, ktorá smerovala do Burnley! Na jednej zo zástavok totiž do autobusu nastúpila sporo odetá ryšavka v halloweenskom kostýme, ktorá mu cestu značne spríjemnila!V dvojposchodovom autobuse, ktorý slúži ako pravidelná medzimestská linka, sa prednedávnom odohral príbeh sťaby z filmov pre dospelých. Približne v polovici cesty do autobusu nastúpila žena, ktorá už od samého začiatku priťahovala pozornosť. Išlo o pekné ryšavé dievča, odeté do priliehavého haloweenskeho kostýmu.

schranka-13

Žene po výstupe na druhé poschodie autobusu do oka padol neznámy mladý muž, ktorého sa podľa výpovedí svedkov niekoľko minút pokúšala zvádzať. Spočiatku sa okolo mladíka krútila a žmurkala očami, no po chvíli stratila trpezlivosť a doslova naňho vysadla! Mladý párik, ktorý sa očividne nikdy predtým nestretol, vôbec netrápilo, že ich sleduje množstvo ľudí. Ryšavka sa pri poskakovaní na mužovi dokonca pridŕžiavala sedadla a celú šou okorenila poriadne hlasným prejavom. Jeden z prihliadajúcich tvrdil, že šťastlivec, ktorý si to s ryšaňou rozdával, mal dokonca na ruke svadobnú obrúčku!

Po páriacom rituále dvojica z atobusu jednoducho vystúpila a pobrala sa ďalej v ústrety noci. Celý incident v súčastnosti prešetruje polícia.

To sú veci…

Zdroj|Foto: Facebook.com, YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!