Mladučká Emma a jej priateľ sa spoločne oddávali se*uálnym radovánkam, no dopadlo to inak, ako si predstavovali. V Emminom zadku totiž uviazol vibrátor. Jej priateľ sa ho pokúšal vybrať vidličkou na grilovanie, no nakoniec museli vyhľadať lekársku pomoc. Ako to celé skončilo?Po tom, ako Emma s priateľom Leom dokončili svoje posteľné číslo, si dievčina myslela, že jej drahý schoval vibrátor pod podušku ako žart. Avšak keď ho hľadala a nahla sa, ucítila, ako v nej vibruje. Začala záchranná akcia – ako dostať vibrátor zo zadku mladej Emmy. Leo navrhoval rôzne možnosti a jednou z nich bola aj vidlička. Chalanisko prezradil, že keď strčil vidličku do vnútra, v jednom momente vedel, že sa vibrátora síce dotkol, no bol zaseknutý príliš hlboko na to, aby ho dokázal vytiahnuť.

emma-phillips

Kedže mladý párik si predtým vypil nejeden pohárik, nemohol isť do nemocnice autom. V tejto chvíli nastala azda najtrápnejšia situácia v Emminom živote. Musela zavolať do nemocnice a podrobne opísať, čo sa jej stalo. Nakoniec ju tam ale tak či tak previezli a spravili aj röntgen. Lekári zistili, že vibrátor je príliš hlboko, preto ho len tak ručne extrahovať nemohli. V tej chvíli si slečna uvedomila, že to začína byť vážne.

Lekári museli ihneď konať. Emme povedali, že ak nebudú môcť vytiahnuť vibrátor rektálne (cez konečník), budú ju musieť rozrezať, čo by znamenalo na minimálne 6 mesiacov umelý vývod, takzvaný “miešok”. Ten by bol napojený na hrubé črevo, ktoré by jej na boku tela prišili ku koži.

Nakoniec, našťastie, všetko dobre dopadlo a lekári pomocou kamery dokázali vybrať vibrátor cez konečník. Po operácii doktor Emme ponúkol, aby si hračku nechala na pamiatku, ona ju však odmietla a radšej spolu s priateľom začali šíriť veľkú osvetu, aby sa ľudia nebáli vyhľadať lekársku pomoc aj v rôznych niekedy, bohužiaľ, dosť trápnych situáciách.

emma-phillips-2 emma-phillips-3

 

Zdroj/Foto: metro.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.