Máme pre vás skvelú ponuku. Respektíve jedna sympatická Rumunka, ktorá na svoj profil na sociálnej sieti zavesila celkom zaujímavý inzerát. Mužom v ňom ponúka za se* s ňou 500 eur. Háčik je v tom, že ich dostane len jeden vyvolený, ktorému sa ju podarí oplodniť.

Adelina Albu v tom má jasno. Na sociálnu sieť zverejnila jednoduchý a výstižný inzerát, v ktorom ponúka 500 eur mužovi, ktorý ju oplodní. 25-ročná Rumunka totiž veľmi túži po dieťati, ale bez toho, aby mala vážny vzťah. Čo je naozaj veľmi netradičné prianie, pretože väčšina žien si želá mať deti s milujúcim mužom, s ktorým bude žiť naveky-vekov. Adelina však tvrdí, že je na to až príliš samostatná a žiadny vzťah nechce, pretože si o mužoch myslí, že sú nezrelí.

Prečítajte si tiež: Žena prinútila muža predať túto rachotinu. On svojim inzerátom zaujal celý svet, vrátane automobilky!

Pôvabná dievčina by síce mohla splašiť nejaké mäsko hocikde na ulici alebo v bare, no ako sama tvrdí, je ťažké stretávať sa s mužmi a ešte ťažšie nájsť takého, ktorý by chcel mať dieťa. Preto namiesto vyčkávania a straty času s mužmi bez perspektívy, si radšej zaplatí za jedného, ktorý by mohol naplniť jej sen o materstve.

netradičný inzerát

Výzva na seba nenechala dlho čakať, a samozrejme, Adelinu zaplavilo množstvo ponúk. Veď kto by si nechcel zasúložiť s dobrou kočkou a ešte za to dostať aj 500 eur? Niektorým však nejde o peniaze, ponúkajú jej se* bez nároku na honorár. Rumunka svojim inzerátom pozitívne oslovila aj ženy, ktoré jej fandia so slovami, že muži ani netušia, akú obetu musia ženy podstúpiť, keď chcú mať dieťa.

Adelina má dokonca na Facebooku kvôli svojmu oplodneniu založenú vlastnú fan page, kde jej neustále pribúdajú noví fanúšikovia. K dnešnému dňu (30. 3. 2015) ich má takmer 18 000.

Tak čo, kto ide do Rumunska? 🙂

Foto: Facebook