Ak sa vám zdá, že babenka na fotke má tupý výraz, tak sa vám to len nezdá, ona je fakt aj tupá ako to najtupšie poleno. Inak sa totiž nedá vysvetliť, ako mohla manželovi poslať túto snímku!Jáj, či sú niektoré ženy sprosté! Muž len vytiahne päty z domu a už si do postele nasáčkujú iného vtáka. Keby aspoň trošku používali rozum a nefotili sa v takýchto chvíľach svojim oficiálnym polovičkám.

Dievka z fotky na svoju hlúposť poriadne doplatila. Manželovi sa napózovala v slušnej polohe sediac na posteli, vedľa seba položila gitaru, zapla samospušť a fotku odoslala drahému. Jeho bystré očko si však všimlo, že sa pod posteľou skrýva muž. Ten taktiež nespadá do kategórie tých inteligentnejších, keď si na pár sekúnd nevedel skryť svoju nezbednú paprču… Nevadí, dnes má už babenku len pre seba, jej manžel totiž podal žiadosť o rozvod.

Zdroj/Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brunes
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.