“Ja som iba tam, dam du bi dam…” Spomínate si na Emily, ktorá v 14-rokoch valcovala diskotéky? Po desaťročnej pauze je späť s hitom V hlave ťa mám. Teda, pardon, nie je v tejto kolotočárskej hitovici namočená sama, ale aj so spevákom Justiceom. A nech sa premáhame, ako sa premáhame, no zdá sa nám, že Emily zaspala v časoch, kedy vyhrávala Deka hity.

Už v prvých sekundách sledovania nového počinu od speváčky Emily sa nám v hlave začali pretekať myšlienky s výkrikmi “preboha” (preboha, tá hudba; preboha, tá vizáž; preboha, ten chlap vedľa nej povedal “ooo maj s… grl Emily”; preboha ešte stále má ten afektovaný hlas čo pred desiatimi rokmi). A viete, čo je najhoršie, že tieto myšlienky vôbec neutíchali a až do konca klipu stále pribúdali nové a nové…

Dobre teda, skúsme inak. Slovenská speváčka Emily, vlastným menom Denisa Petríková, zažíva svoj veľký comeback. Svoje sily spojila s raperom Justiceom, s ktorým vytvorili hit V hlave ťa mám. Avšak s hudobníkom pochádzajúcim z Washingtonu si akosi padli do oka, čio si už aj podľa obchytkávačiek vo videoklipe všimne asi aj slepý, a tak sa rozhodli vytvoriť dueto a vystupovať pod názvom Emily & Justice.

Skladba nám trošku pripomína niektoré hity od Kristíny, ale aby sme Kristínku neurazili, má to od nej ešte veľmi ďaleko. Aj čo sa týka hudby, aj sympatií… Ale ako sa vraví, proti gustu žiaden dišputát, ak vás rumunské tóny a spev nosom chytil za srdce, pokojne si “ooo maj s… grl Emily” vypeckujte aj na všetkých vašich letných párty.

Pripomeňte si Emily z čias, kedy jej hviezda ešte celkom pekne žiarila (uznávame, že asi nikdy nevyužila služby profesionálneho stylistu):

Foto: Youtube