Prvá Miss Československo z roku 1989 Ivana Christová je aj vo svojich 46-tich rokoch stále pôvabnou ženou. Svoju krásu preniesla aj na dcéru Danielu, ktorá síce nie je až tak mediálne známa ako mama, no jej očarujúci vzhľad určite stojí za vašu pozornosť!Dcéra slávnej slovenskej modelky Ivany Christovej vás určite na prvý pohľad zaujme svojím exotickým vzhľadom. Danielin otec je totiž Francúz s vietnamskými koreňmi a okrem toho v jej žilách koluje aj maďarsko-bulharská krv. Hoci 23-ročná brunetka vyzerá taktiež ako modelka, v šľapajách slávnej mamy sa ísť nerozhodla. Okolo ženskej krásy sa však motá i ona, pretože sa živí ako vizážistka.

Musíme vás ale sklamať, Danielka je zadaná, jej srdce si už získal hokejista Miloš Zajíček. Pokochajte sa teda aspoň jej fotkami, pretože je to poriadna šupa!

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.