Daru Rolins sleduje na Instagrame 533 tisíc ľudí. Medzi nimi sa však okrem fanúšikov nájdu aj hejteri. Nejaký ten nepríjemný komentár sa dá odignorovať, no tento muž sa jej vyhráža smrťou!

Sociálne siete síce pre mnohé celebrity prinášajú spôsob sebaprezentácie a aj zárobku, no popritom je to aj cesta, ako sa dokážu spojiť so svojimi fanúšikmi. Medzi ich followermi sa však často nájdu aj takí, ktorí ich nemusia. Tento muž zašiel však priďaleko a nechutnými komentármi sa Dare vyhráža smrťou!

Na jej profile sa objavilo viacero hrozivých komentárov ako napríklad tento: „Úplná sra*ka si ty, náplava v Prahe, vypálim ten tvoj dom a zrovnám to so zemou, ču*ka.“ No to ani zďaleka nie je všetko. Anonym so svojimi vyhrážkami pokračuje aj ďalej: „Zabijem ťa, zavrú ma a vyleziem, aby som ťa zabil,“ píše. Podobné komentáre zverejňuje z viacerých profilov pravidelne a znepríjemňuje tým speváčke život.

Dara väčšinou negatívne odozvy príliš nerieši, no teraz jej to už nedalo. Takto zareagovala na primitívne komentáre! „Tým, ktorí navštevujú môj profil pravidelne, určite neunikla tá zvýšená aktivita úchylne vulgárnych odkazov, ktoré sa z času na čas objavujú pod mojimi príspevkami. Jednému vytrvalcovi zrejme vysadili prášky a rozpísal sa aj na jeho pomery nevídane. Áno, v rámci jeho neúnavnej tvorby ho už istú dobu registrujem aj ja. Tak ako mi niektorí z vás radia, on aj jemu podobní sa dajú zablokovať, viem. Ale asi tak za 2 sekundy si vytvoria účet nový, naložia mi ešte viac s tým, že čo som si to dovolila,” píše Dara.

Ako to teda bude riešiť? „A tak to ide stále dokola, až vás to prestane baviť a miesto blokovania a mazania mu dáte priestor. Dúfate, že pôjde možno o súčasť terapie a pacientovi sa uľaví. Je mi ľúto aj vás, že sa musíte prehrabovať tými chorými srač*ami, ale jediné, čo pre to viem aktuálne v tento moment urobiť ja sama, je ignorovať ho. A to isté, moji milí, odporúčam aj vám,“ dodala.

Foto: Instagram/Dararolins_vermi