Slovenská speváčka Dara Rolins si užíva v posledných dňoch dovolenku na Bali a svojim fanúšikom posiela jeden slnečný pozdrav za druhým. Na svoje si prídu aj muži, keďže je pochopiteľne často odetá iba v plavkách. Pri pohľade na jej telo sa zdá doslova nemožné, že táto žena má už 46 rokov!

„Dobré ránko🌅 aj dnes začínam deň na pláži. A jak ináč, než v plavkách👙:)) Chápem, že už ste ma v nich párkrát videli a je dosť možné, že ešte aj párkrát uvidíte🤗 Tu na Bali je náš totiž takto oblečených viac:) 🌴⛱️✌🏼 Ďakujem za komenty, pochvaly aj doporučenia a kritiky, čo je pre mňa dobré, zdravé, čo vylepšiť, čo robiť a čo už nerobiť a taak🙃 Chcem len povedať, že sa moje telo behom roka v rámci prostredia a záťaže vyyyrazne mení. Niečo ako keď ste a nieste v tréningu. Tu na Bali sa moje telo VŽDY vyseká, odvodní, “zmenší” 🐒. A verte mi, rozhodne to nieje tým, že by som tu nejedla.(Včera som mala na večeru špagety frutti di mare a panacotu:). Vo svojom tele sa cítim pohodlne a mám ho rada také, aké je♥️. Môj instagram nie je preretušovaný módny časopis a ak niekomu vadí nedokonalosť, doporučujem odoberať iný druh žien a možno teda tým pádom aj mladších:)). Áno, viem PRESNE, koľko mám rokov a nie, nehrám sa na mladšiu, len tak dosť často vyzerám.“

Toto napísala Dara Rolins k svojej poslednej plavkovej fotečke z Bali a my nemôžeme nesúhlasiť. Napriek tomu, že obľúbená speváčka oslávila 7. decembra minulého roku 46 rokov, postavičku má takú, na akú sa nechytajú ani o polovicu mladšie baby!

Dara Rolins

Spomínanú fotku z Bali nájdete –TU–

Foto: Instagram/DaraRolins