Dara Rolins na sv. Valentína šokovala množstvo Slovákov i Čechov, keď odprezentovala nový eroticky ladený videoklip k piesni Miesta zo svojho posledného albumu ETC.

Darin zrejme doposiaľ najohnivejší videoklip vyvolal množstvo pozitívnych, obdivujúcich, pochvalných, ale aj negatívnych a pohoršujúcich reakcií. Speváčka si však z toho absolútne nič nerobí a hejterom poslala takéto vyjadrenie: “… áno, môj nový klip MIESTA rozvíril hladinu a opäť otvoril moju obľúbenú tému, čo JE a NIE JE vhodné, čo už je MOC, čo sa smie, sluší a patrí:). Opäť sme si pripomenuli, že k žene – matke sa vraj nič takéto nehodí??‍♂️??❌… Viem, že v radách tých, ktorí ma odoberajú a aktívne sledujú, je tento názor zastúpený našťastie v drvivej menšine…,” napísala na svoj Instagram Dara.

45-ročná MILF-ka okrem toho poznamenala, že iná nebude a že má predsa právo na slobodný umelecký prejav, pričom priznala, že si niekedy vystačí aj sama! “Nemám problém povedať, že si to občas urobím sama?!? No, nemám:), pretože mi všetky prejavy spojené s emóciami aj tohoto druhu prídu prirodzene krásne. Nehľadám za nimi nič hrubé, nevhodné, nezdravé… Chcem v ženách prebudiť oheň a vášeň, ktorá v nás JE… Poďme si so svojim telom robiť, čo chceme, nikomu tým predsa neubližujeme.” Darinka, máš úplnú pravdu a ak ťa slovenské žienky budú nasledovať, my sa len potešíme! 🙂

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Dara Rolins

Nový erotický klip Dary Rolins k skladbe Miesta si môžete pozrieť — TU —

Foto: Instagram