Istý dánsky bar zverejnil neobvyklú, no pritom skvele platenú ponuku práce, ktorá sa len tak často nevidí. Trúfli by ste si na takýto inzerát zareagovať?

Bar Hornsleth v dánskom mestečku Aarhus hľadá zamestnanca, ktorý by 20 hodín týždenne pozeral pikantné filmy pre dospelých, za čo by dostal plat 2 500 eur mesačne. Aj vám sa pri tej sume práve zakrútila hlava? Nie ste sami.

I keď sa našlo určite veľa ľudí, ktorí ponuku vnímali odsudzujúco, podnikateľ tvrdí, že sa jedná o serióznu prácu. A prečo vlastne takéhoto zamestnanca potrebuje? Kreatívny majiteľ baru totiž vymyslel, že by na záchodoch mohla hrať ako podmaz k vykonávaniu potreby, epická nahrávka približne hodinových zvukov zo sveta filmov pre dospelých. Nový zamestnanec teda bude musieť zostrihať zvukové efekty a vytvoriť tak niekoľko rôznych nahrávok, ktoré by sa obmieňali. Ťažko si však predstaviť, ako sa už len daný druh zvukov dá skombinovať tak, aby z toho vzniklo viac rôznych verzií.

bar

Novému zamestnancovi však želáme, nech ho práca dostatočne napĺňa a podarí sa mu ju aj úspešne dokončiť k majiteľovej spokojnosti.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Facebook