Home Featured Daniela Urbanová z Farmy X zažila šok: Niekto sa jej rozhodol…

Daniela Urbanová z Farmy X zažila šok: Niekto sa jej rozhodol…

0
Daniela Urbanová z Farmy X zažila šok: Niekto sa jej rozhodol…

Účastníčka desiatej série reality show Farma Daniela Urbanová mala v posledných hodinách veľmi nepríjemné starosti. Neznámy človek sa jej totiž rozhodol nabúrať do instagramového účtu a ukradnúť jej ho! 

V dnešnej dobe, keď vlastne s celým svetom prostredníctvom sociálnych sietí zdieľame mnohé osobné veci, sa nám to môže ľahko vypomstiť. Niečo podobné sa stalo aj Daniele Urbanovej, ktorá na pár hodín prišla o svoj profil na Instagrame. O tejto nepríjemnosti najprv informovala jej kamarátka z Farmy Karin Dvořáková, no neskôr sa už opäť prihlásila aj samotná Daniela.

Tej sa nakoniec podarilo získať instagramové konto späť, čo ju podľa jej slov veľmi potešilo. Asi nikto by nechcel, aby jeho súkromné správy čítal niekto iný, kto by to potom mohol aj zákerne využiť. Daniele tak ostáva len dúfať, že tento človek nenašiel nič príliš intímne, čo by mohol zverejniť a pokaziť jej tým renomé. Takýto prípad je však poučením aj pre nás všetkých, aby sme si na svoje súkromie na sociálnych sieťach dávali čo najväčší pozor.

Daniela Urbanová ukradnutý Instagram

Daniela Urbanová

Foto: Instagram/DanielaUrbanová