36-ročný americký magnát Dan Bilzerian je milovníkom nahých žien, divokých večierkov, rýchlych áut či silných zbraní. Jeho život pripomína bláznivú jazdu. To všetko je ale o Danovi dobre známe. Vedeli ste však, že kráľ Instagramu pôsobil aj ako herec a kaskadér či že chce zažiť MMA súboj?

Dan Bilzerian chce zažit MMA súboj

MMA sleduje od prvého UFC eventu, ale je viac ako len fanúšikom. Ako sám povedal: “Chcem bojovať, ale potrebujem tvrdo zamakať. Nechcem tam ísť pripravený len spolovice.”

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU — 

Dan Bilzerian

Zlý chlapec u Navy Seal

V elitnom tíme amerického námorníctva strávil Bilzerian 510 dní vyčerpávajúceho tréningu Seal a jeho skóre na vojenskej skúške bolo 94/99. Potom sa však dostal do sporu s veliteľom, ktorého nazval “pussy”. Nikoho tak neprekvapí, že bol zato prepustený tesne predtým, ako sa stal absolventom výcviku.

Dan Bilzerian

Dan pôsobil aj ako herec a kaskadér

Robil dvojníka Gerardovi Butlerovi pri kaskadérskych scénach vo filme Pád Bieleho domu (2013). Popri Denzelovi Washingtonovi sa objavil aj v akčnom filme Equalizer (2014) a rovnako i v komédii Jedna za všetky (2014).

Dan Bilzerian

Bilzerian je svetový hráč pokru

Vo svete vysokých stávok je ako doma a darí sa mu dosť dobre. Prehlasuje o sebe, že v roku 2014 zarobil hraním pokru 50 miliónov dolárov. Mnohí sa ale domnievajú, že tieto tvrdenia sú nafúknuté a jeho výhry nie sú také vysoké.

Dan Bilzerian

Bol (falošne) spájaný s pokrovým podvodom

Existuje malý dôkaz, že v roku 2009 sa Dan Bilzerian zaplietol do Ponzi schémy vytvorenej Bradley Rudermanom. Dva roky potom, keď bol Ruderman uväznený za nelegálne hracie operácie, bol Bilzerian jedným z hráčov vyzvaných na vrátenie výher v plnej výške.

Dan Bilzerian

Zdroj: Madnessmedia.net | Foto: Twitter