Bethany Lynn Stephens mala iba 22 rokov, keď sa so svojimi dvoma pitbullmi vybrala na prechádzku do lesa, kde sa strhla scéna ako z hororu. Nadpriemerne veľké a zúrivé psy totiž zaútočili na vlastnú majiteľku a roztrhali ju.

Dievčinu dva dni nikto nevidel, a tak sa jej otec rozhodol, že ju pôjde hľadať tam, kde zvykla brávať svojich psov na prechádzky. Keď prišiel na miesto činu, neveril vlastným očiam. Spočiatku si myslel, že roztrhané telo, ktoré našiel, patrí nejakému zvieraťu. Bohužiaľ, však išlo o jeho dcéru.

Bethany Lynn bola vysoká 155 cm a vážila 56 kg, jej psy boli hmotnostne porovnateľne veľké ako ona. Privolaným policajtom trvalo hodinu, kým mimoriadne agresívne psy dostali pod kontrolu.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Útok bol pre toto plemeno typický. Psy sa vrhli predovšetkým na hlavu a krk obete. Bethany Lynn sa síce pokúšala brániť, keďže na rukách mala množstvo obranných zranení, ale márne. Šerif James L. Agnew priznal, že za 40 rokov policajnej práce ešte takýto prípad nikdy nezažil. Celý incident sa udial v americkom štáte Virginia.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: everipedia.org