Rytmus či Dominika Cibulková, ktorí sú známi tým, že sú za luxusné kúsky ochotní utratiť nekresťanské peniaze, sa môžu skryť. Veľkým tieňom totiž na nich dopadá čoraz viac známy slovenský týpek Peter Dubaj. Mladý biznisman je každý deń od hlavy po päty vyobliekaný do tých najdrahších značiek, pričom najnovšie v jeho talóne pribudla mikina za sumu, ktorú bežný Slovák nedá ani za auto. 

22-ročný Peter Dubaj pochádza z Topoľčian a živí sa predajom produktov na Ebay. Zároveň svoje nadobudnuté vedomosti posúva ďalej formou vlastnej knihy, kurzov či prostredníctvom sociálnych sietí. Mnohým Slovákom však leží v žalúdku. Stačí si pozrieť jeho Instagram a príspevky, z ktorých dýcha bohatstvo a spokojnosť – ideálna kombinácia pre všetkých závistlivých hejterov. Ak sa k ním radíte aj vy, dajte si teraz radšej tabletku proti vysokému tlaku.

Človek, ktorému cinkne každý deń na účte niekoľko tisíc eur, predsa nebude nakupovať hanrdy za pár šupov. Ale dať za bavlnenú mikinu 8 900 eur, to je už poriadny gól! Presne za takúto sumu si Peťo kúpil najnovšiu módnu vychytávkou, ktorú len tak ľahko nezoženiete. Ide o limitovanú edíciu kolaborácie Louis Vuitton X Supreme od Resselera. „Sny sa plnia, len si musíte za nimi íst – medzi pár ľuďmi na celom som si zakúpil limitovanú edíciu kolaborácie Louis Vuitton X Supreme za 8900 euro od Resselera. Tento brutálny kúsok sa už nikde nedá normálne zohnať. Je to jedinečný kúsok, po ktorom túži veľa ľudí – ale len málokto si sny naozaj dokáže plniť. Čo hovoríte na môju novú mikinu? Ja si myslím, že mi celkom sekne na to tlsté telo,“ okomentoval svoju miminu na Instagrame Peter.

Mimochodom, podobnými limitkami sa vo svete môžu pýšiť hudobníci ako Justin Bieber či Madonna.

Peter Dubaj

Justin Bieber

Madonna

Foto: Instagram, Peter Dubaj