Medzi futbalovými fanúšikmi dochádza často k výmenám názorov a jedna z debát, kde sa mnoho ľudí nevie zhodnúť, je nasledovná otázka. Ktorá liga je najlepšia a najťažšia na svete? Nedávno svoj názor prezentoval jeden z tých najpovolanejších a síce samotný Cristiano Ronaldo!

Cristiano Ronaldo je hviezdou posledných dní, pretože v poslednom zápase Ligy majstrov hattrickom zostrelil Atlético Madrid a zariadil tak postup Juventusu do štvrťfinále Champions League. CR7 je často porovnávaný so súčasným kapitánom FC Barcelona Lionelom Messim, ale mnoho fanúšikov dáva Ronalda vyššie najmä kvôli tomu, že Portugalčan sa dokázal okrem španielskej ligy presadiť aj v tej portugalskej, anglickej a momentálne aj v talianskej. Ktorá je však podľa neho tou najťažšou? Jeho odpoveď mnohých prekvapila.

„Talianska liga je podľa mňa pre útočníkov najťažšia. V Serii A je oveľa ťažšie skórovať ako v la Lige, pretože tá je otvorenejšia. Hral som aj v ANglicku, ale stále si myslím, že v talianskej lige je najťažšie presadiť sa.“

Podľa mnohých fanúšikov je najťažšou, respektíve najlepšou ligou sveta buď španielska Primera División alebo anglická Premier League. Cristiano Ronaldo si vyskúšal obe, keďže v rokoch 2003-2009 obliekal dres anglického Manchestru United a následne 9 rokov hájil farby španielskeho Realu Madrid. Hráčom turínskeho Juventusu je od leta 2018.

Zdroj: Football-italia.net | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D