Je tomu len niekoľko dní, čo sme si mohli vychutnať zápas storočia medzi šampiónom UFC Conorom McGregorom a boxerskou legendou Floydom Mayweatherom, a už sa na internete objavila výzva na ďalšiu mega udalosť!Internetovým priestorom momentálne rezonuje obrázok McGregora, ktorý sedí na bicykli a hovorí: „Conor Mcgregor vyzýva Petra Sagana na cyklistické preteky.“ K tejto výzve je pripojený dokonca údajný citát samotného McGregora: “Môžem sa stretnúť so Saganom kedykoľvek a kdekoľvek… za 300 milionóv.“

Tento “vtípek” má na svedomí facebookový portál “Cycling Po*n”, ktorý sa preslávil najmä vďaka svojim sarkastickým výrokom na margo cyklistického sveta. Pod samotným príspevkom sa objavila hromada vtipných komentárov a neuveríte, nášli sa aj takí, ktorí tento nezmysel vzali vážne. Celú konverzáciu nakoniec zaklincoval nemenový fanúšík slovami “Sagan by mu dal lakeť a súperenie by skončilo.”

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk – TU

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!