Írska megastar Conor McGregor odpálil internety, pričom stačilo naozaj málo. UFC šampión si jednoducho nedal pozor na ústa a pred zápasom v Poľsku medzi Andre Fili a Artem Lobov nazval Andreho Fili buzerantom! Banalita? Kdeže! V Írsku je to vážna vec.

Buzerant (faggot) je v Írsku vážna nadávka, ktorú ľudia neberú na ľahkú váhu. Ba priam ide o najhoršiu nadávku, akou môžete homosexuálov v anglicky hovoriacich krajinách uraziť. Poviete si, že no a čo, tak to McGregor povedal. Zarážajúcim faktom však na tom je, že sám Conor je propagátorom rovnosti medzi rôzne se*uálne orientovanými ľuďmi, tzv. LGBTI komunity.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Dôkazom, že na adresu Andreho Fili, ktorý porazil McGregorovho kamaráta Artema Lobova, povedal Conor hanlivé slovo niekoľkokrát, je video od MMAFighting.com. Z celého incidentu sa stal bleskovo virál, ktorý aktuálne ničí internety. Jedná polovica je pobúrená z toho, ako si niečo talé mohla hviezda MMA dovoliť, druhá naopak nechápe, prečo to ostatní berú tak tragicky. Na ktorú stranu sa prikláňate vy?

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: mmafighting.com | Foto: instagram.com | YouTube.com