Conor McGregor si užíval výlet na Floride spoločne so svojou manželkou a synom, no pokazil im to incident, za ktorý skončil hviezdny MMA zápasník v putách. Potom, čo si chcel rodinu vyfotiť nadšený fanúšik, sa búrlivý Ír neudržal a mobil mu na mieste zničil! 

McGregor to po chvíli už nevydržal a drzému fanúšikovi mobil z rúk vytrhol, hodil ho o zem a poskákal po ňom. Conor bol nakoniec zatknutý, pretože zničený telefón mal hodnotu priblížne 900 eur. Známy bojovník bol teda obvinený z násilnej krádeže, kvôli ktorej strávil na tamojšej policajnej stanici niekoľko hodín. Nakoniec zaplatil kauciu vo výške cca 11-tisíc eur. Súdu sa však nevyhne, no podľa slov jeho právnika je ochotný s vyšetrovateľmi spolupracovať.

Pre McGregora nešlo o prvý pobyt na policajnej stanici, keďže minulý rok bol taktiež zatknutý za napadnutie autobusu, v ktorom sa nachádzal jeho posledný súper Khabib Nurmagomedov, spoločne so svojim tímom. Kvôli tomu musel odpracovať niekoľko hodín verejnoprospešných prác a podobný trest ho bude čakať pravdepodobne aj teraz.

Conor McGregor odchod z väzenia

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: Twitter, YouTube, Streamable.com