Análny se* sa v poslednom čase stále viac a viac udomácňuje v našich spálňach a nie je to už len niečo pre tých odvážnejších. Ak sa vám podarilo vašu priateľku prehovoriť na análny se* (ak ešte nie, skúste si prečítať náš článok: Ako na anál tak, aby ste neboli v siedmom nebi len vy!), mali by ste vedieť, čo sa jej bude páčiť a na čo by ste nemali zabudnúť.

Je to veľmi jednoduché. Buď to bude milovať, alebo nenávidieť a dávajte pozor, pretože medzi týmito dvomi pocitmi je veľmi tenká hranica. Väčšina žien po prvom análnom se*e má práve pocit bolesti alebo uspokojenia. Ak sa dobre nepripravíte a vaša priateľka zažije pocit bolesti, bude veľmi váhať, či to skúsi ešte raz!

Prečo by mala skúsiť análny se*?

Bude ho cítiť „v sebe“

Ženy milujú análny se*, pretože je to úplne iný pocit, než aký zažívajú pri klasickom se*e. Cítia pe*is oveľa viac „v sebe“, inými slovami, je to úplne cudzí pocit, na ktorý nie sú zvyknuté a práve to robí análny se* takým zaujímavým. Aby sa dostala do uvoľnenejšej nálady, nezabúdajte na jej klitoris a môžete pouvažovať aj nad kúpou se*uálnej hračky. Pamätajte – je možné, že žena dosiahne orgazmus aj pri análnom se*e!

Análny se* je nemravný

Takmer každá žena má nejakú nemravnú fantáziu, a to je dôvod, prečo to chce skúsiť. Zabudnite na školské uniformy a putá. Análny se* bol dlho tabu a všetko neznáme je ešte chutnejšie a lákavejšie. Análny se* je niečo, čo môžete urobiť v tajnosti a nikto sa to nikdy nemusí dozvedieť okrem vás a vášho dievčaťa. Navyše, ak obaja podstupujete túto skúsenosť po prvýkrát, je to oveľa vzrušujúcejšie.

Prečo si treba análny se* dobre premyslieť?

Môže to byť bolestivé

Medzi najvážnejšie prekážky patrí práve bolesť. Konečník nie je fyziologicky prispôsobený, aby sa veci dostávali dnu, ale von. Vagína sa prispôsobí pe*isu, ale konečník nie. Toto môže spôsobiť pálčivú bolesť, avšak iba v prípade, že sa na to nepripravíte.  To znamená, že:

  • najprv sa jej opýtajte!
  • použite lubrikačný gél!
  • vnikajte veľmi pomaly a nebúšte do nej ako zajac!

Čistota na prvom mieste

Ženy kladú veľký dôraz na to, aby boli pre svojich mužov vždy pekné a voňavé. Už len náznak, že by sa mohlo pri análnom se*e niečo „pokaziť“, sú pre ne odstrašujúcim faktorom. Preto sa odporúča dať si pred análom riadnu sprchu a približne hodinu pred ním sa vyprázdniť. Potom je takmer isté, že sa nestane žiadna nehoda, po ktorej by druhýkrát na anál nikdy nepristúpila.

Alfa a omega análneho se*u

Lubrikačný gél je váš najlepší priateľ

Na rozdiel od vagíny konečník nevytvára vlastnú zvlhčujúcu tekutinu. Bez dostatku lubrikačného gélu bude análny se* takmer nemožný a bolestivý, a teda nebude vôbec príjemný! Najlepšie je použiť produkt na báze silikónu a nie vazelíny. Ak chcete, aby sa aj ona viac zapojila do celého procesu, vezmite ju so sebou do se*shopu a vyberte gél spoločne.

Nezabudnite na predohru

Je veľmi dôležité dostať ju do nálady ešte predtým, ako vôbec začnete premýšľať o jej vyšpúlenej riťke. Ak je žena nadržaná, svoj anál vníma úplne inak. To znamená, že je potrebné, aby trochu prípadnej bolesti stálo za ten pocit. Je na každom, aký spôsob predohry zvolí, ale dajte si načas. Určite sa to oplatí!

Čistota pol života, ale análny se* celý

Obaja partneri sú oveľa viac náchylní na ochorenia, súvisiace s análnym se*om, ako pri klasickom se*e. Stena konečníka je veľmi tenká a priepustná, takže si dajte pozor, aby bol váš se* chránený. Samozrejmosťou je kondóm, ktorý chráni nielen pred možnými baktériami, ale zabráni aj vašim spermiám, aby sa dostali tam, kam nemajú.
Cvičenie robí majstra a análny se* sa v ničom nelíši. Ak to urobíte správne, žena nebude mať dôvod odmietnuť ho aj po druhýkrát. Ak to pokazíte hneď na prvý pokus, druhú šancu už dostať nemusíte. Aspoň dovtedy, kým nezabudne, aké bolestivé a nepríjemné to bolo…

Zdroj: askmen.com