Často premýšľate, čo tá žena vlastne chce? Nevyznáte sa v nej? Keď sa jej opýtate, mlčí, a keď sa jej nepýtate, dookola niečo rozpráva? Našťastie je všetko, ako má byť, ženy sú tajomné bytosti a muži majú tajomno radi, keďže sa zas a znova pokúšajú dostať k jadru. Nehádžte teda flintu do žita a skúste ju spoznať inak. Možno sa o nej dozviete viac vďaka zvieratku, ktoré má rada.

 

Rybičky

dievča_rybka

Žena so záľubou v chove rýb má rada priestor, do ktorého len tak niekoho nevpustí. Preto je pravdepodobné, že vám nebude o všetkom hovoriť. Neberte to ako negatívum, ona skrátka nemá pocit, že všetko na svete musí byť vypovedané. Má rada čistotu a dlhé rozjímania. Zaručene vás bude baviť jej dôvtip.

Papagáj

Ak má vaša polovička rada papagáje, je veľmi hravá a ukecaná. Miluje ľudí, ale tiež svoje pokojné miestečko, kde si môže občas osamote ulietať. Nudiť sa s ňou rozhodne nebudete, ale nebuďte prekvapený jej častým flirtovaním a nadštandardnými vzťahmi s opačným pohlavím.

Pes

dievča_pes

Takáto žena je priateľská a spoločenská. Miluje prírodu, no samotu príliš neobľubuje. Je tímový hráč a v spoločnosti žiari. Svojich priateľov si váži a bráni ich. Má rada poriadok a jasné pravidlá, preto si môžete byť istý, že vás s ňou žiadne komplikovanosti nečakajú.

Zajac

Pokiaľ má vaša priateľka zajačika, môže byť prehnane starostlivá a citlivá. Občas potrebuje vlastný priestor, preto je možné, že sa na pár dní odmlčí. Avšak vždy, keď ju budete potrebovať, bude pri vás. Vtedy uprednostní vaše potreby pred tými svojimi. Niekedy môže pôsobiť placho, ale hneď ako sa k nej dostane bližšie, oceníte jej nehu a pozornosť.

Mačka

dievča_mačka

Máte dočinenia s individualitou. Robí, čo chce, stretáva sa, s kým chce a nemá potrebu vás o tom informovať. Nikdy pri nej nebudete vedieť, ako to myslí. No na druhej strane je trpezlivá a tak ako ona očakáva slobodu, rovnako ju dopraje aj ostatným. Rada relaxuje a vo všetkom vyhľadáva pôžitok. Keď ju občas budete rozmaznávať, bez rozpakov sa vám odmení.

Korytnačka

Žena, ktorá inklinuje k tomuto zvieratku je ochotná a schopná zdolávať prekážky. Je vytrvalá, keď si niečo zaumieni, nič ju nezastaví. Pamätá si na všetky rany, preto môže pôsobiť tvrdo a necitlivo. Neupína sa na bolesť z minulosti, práve naopak, ide ďalej a je hrdá, že vďaka nej je dnes taká, aká je. Nie je zvyknutá hovoriť o svojich problémoch, pretože ich riešila vždy sama.

Had

dievča_had

Takáto dáma je na oko nenápadná, ale až si ju všimnete, nespustíte z nej oči. Môže byť nevyspytateľná, dráždi, provokuje a potom sa stratí. Nie je chladná, skôr temperamentná, ale nepotrebuje sa presadzovať za každých okolností. Keď potrebuje ľudský kontakt, požiada si oň. Je aj veľmi vynaliezavá a inšpiratívna.

Muži majú radi vo všetkom jasno, to, čo nie je zreteľné, považujú za komplikované a odmietajú sa tým zaoberať. Ženy zase nepotrebujú hovoriť na rovinu, pretože majú pocit, že muži vnímajú intuitívne ako ony. A tak sa neustále naháňame ako pes a mačka. Ale povedzte, čo by to bol za život, keby bola cesta ním iba rovná. 🙂