Extravagantný kabát verzus klasický hnedý kabát. Čomu dávate prednosť vy? Mali by ste odvahu na podobný veľký kabát s kožušinou? 
 
Prvý outfit je naozaj vysoko imidžový. Roztrhané sivé rifle nad členky sú super. Mokasíny sa mi tiež veľmi páčia, ale bola by mi stopercentne zima. Kabát je taktiež pekný, z príjemného mäkkého materiálu, pod ktorým je sveter v telovej až bielej farbe. Šiltovka je tento rok na svojom výslní, tak na ňu nezabúdajte.

V druhom outfite vidíte naozaj extravagantný kabát, ktorý pôsobí dosť teplo. Tento pán si zvolil vrstvenie v zložení košeľa, sveter a nakoniec kabát. Čím viac vrstiev, tým viac tepla. Elegantné nohavice sú dobrá voľba ku kabátu. Topánky s naschvál vytŕčajúcimi ponožkami by som asi vynechala.

Tretí outfit sa mi páči asi zo všetkých najviac. Obyčajný hnedý kabát vyzerá neskutočne elegantne. Pod kabátom sa nachádza snehobiela košeľa s modrým sakom a červenou kravatou. Topánky sa mi nepáčia, pôsobia opotrebovane. Outfit doladený takýmito slnečnými okuliarmi vyzerá veľmi dobre. Siahnite občas počas zimy po okuliaroch aj vy a uvidíte, ako to zmení celý look.

Posledný outfit je veľmi jednoduchý. Pekný kabát, tričko a nohavice. Plus opäť okuliare. Dávam palec hore.