Určite to poznáte. Zoznámite sa so ženou, ktorú nedokážete a ani nechcete vypudiť z mysle, ale ona vám stále uniká pomedzi prsty ako vietor. Čo vlastne od nás ženy chcú? Verte mi, že určite nie to, aby ste boli “macho”, ktorý má v hube zastoknutú cigaretu, snaží sa ju dostať do postele a trávi čas s kamošmi v pochybných baroch.

Vernosť

Ženy chcú vernosť. Nemajú záujem o muža, ktorý ju rýchlo vymení za nejakú inú. Už od prírody sú síce muži viac polygamní, ale polygamia do pevného vzťahu nepatrí. Ak si chcete ženu získať, ukážte jej, že pre vás existuje iba ona. Ak máte oči aj pre iné, vaša vysnívaná si to všimne. Musí byť pre vás tá jediná!

love is all

Neha

To, čo ženy od muža chcú, je aj neha. Áno, síce “bad boys” s pevnými svalmi, tetovaním, rýchlym autom a ústami plnými nadávok, sú atraktívni, ale len pre dospievajúce dievča, ktoré ešte nevie, čo od života chce. Ak nechcete stredoškolskú pipku, ktorej stačí, že ju poriadne pomilujete a s ktorou si raz za čas vymeníte zopár ostrých slov alebo pikantných fotografií, buďte nežní a pozorní. Ale pozor! Od nehy je blízko k zženštilosti. Určite sa nemeňte na ženu, zostaňte mužom, ale nezabudnite, že trochu nehy a pozornosti každá žena vyžaduje.

send me a flower please

Prirodzenosť

Obyčajné jedno slovo, ale ženám na ňom záleží. Nechcú mať po svojom boku chlapa, ktorý sa pred nimi hrá na niekoho iného. Buďte sami sebou a získate ženu svojich snov. Pozor však na to, aby ste si pod slovo prirodzenosť nepriradili vaše negatívne vlastnosti, ktorých určite, tak ako každý, máte viac ako dosť. Byť prirodzený je síce super, ale je potrebné zmeniť sa, ak viete, že niektoré vaše vlastnosti by mohli sťažiť vašu snahu o získanie vysnívaného dievčaťa.

smoking man

Zodpovednosť

Buďte zodpovedný. Ženy sú podľa prieskumu zodpovednejšie ako muži a preto je zodpovednosť to, čo od svojej polovičky vyžadujú. Ak nie ste schopný splniť zopár jej prosieb, keď je neprítomná, napr. ísť nakúpiť, nakŕmiť rybičky či vyzdvihnúť kožuch z čistiarne, tak o zodpovednosti z vašej strany nemôže byť ani reči. Ak sa, naopak, žena môže na svojho partnera spoľahnúť, jeho hodnota v jej očiach stúpne.

busy business man

Cieľavedomosť

Muži bez cieľa, ktorí nevedia, čo chcú a len tak sa plahočia po svete, sú pre ženy odstrašujúci. Cieľavedomosť je veľmi dôležitá. Žiadna žena sa nedá dokopy s mužom, ktorý nevie, čo od života chce. Pozor je však nutné si dať na to, aby sa vaša cieľavedomosť nezmenila na tvrdé napredovanie za svojimi plánmi, lebo sa môže stať, že zabudnete na to, aby ste urobili vašu polovičku šťastnou.

barack and michelle

Ochrana

Ženy sú fyzicky krehkejšie. Kým nežná polovica ľudstva je viac emocionálne založená, muži sú skôr racionálni. Ženy to vedia a neprekáža im to. Ochrana je to, čo chce od nás každá. Ak dokážete svoju partnerku ochrániť, stať sa pre ňu ramenom, na ktorom sa môže vyplakať, pozorným partnerom, ktorý ju dokáže vypočuť a pevným stĺpom, ktorý jej poskytne bezpečie a ochranu, žena to ocení a neodolá vám. Chráňte si svoju lásku ako oko v hlave, ale nestaňte sa priveľmi majetnícky. Ženy síce od mužov chcú ochranu, ale nechcú sa stať otrokyňami, nad ktorými bude neustále bdieť pozorné oko partnera, ktorému nič neujde.

guard me

Zmysel pre humor

Nebuďte nudný. Aj keď si to muži nemyslia, ženy majú veľký zmysel pre humor a vyžadujú ho aj od partnera. Rozdiel je však v tom, že muži sú viac zvyknutí na tzv. “toaletný humor”, čiže na jednoduchý, (s)prostý humor, kým ženy si potrpia skôr na inteligentnejší humor. To teda značí, buďte vtipný, ale určite jej nehovorte vtipy, ktoré si vymieňate v krčme s vašimi kamarátmi. Povedzte žene o vašom vtipnom zážitku z detstva alebo o trapase z práce, raz za čas si vystreľte aj sami zo seba, aby ste žene ukázali, že sa viete zasmiať aj na sebe. Ženy humor milujú, aj keď trochu iný druh humoru ako majú radi muži.

smile is beautiful

Akčnosť

Buďte akčný. Možno sa divíte, ale akčnosť ženy vítajú. Prieskumy ukazujú, že ženy sú aktívne, ale často potrebujú “nakopnúť.” Ak si so ženou padnete do nôty v nejakej spoločnej aktivite, pestujte ju, venujte sa jej a takto spolu strávite príjemný čas, ktorý upevní váš zväzok. Musíte si však uvedomiť, že ak má žena rada napríklad cyklistiku, to ešte neznamená, že ju musíte zobrať na celodenný cyklistický výlet, počas ktorého vypľuje dušu. Ženy majú rady akčných mužov, ale je nutné uvedomiť si, že fyzicky nie sú také silné ako muži a preto od nich nemôžete požadovať špeciálne športové výkony.

bicycle love

Láska

To, čo však chce od muža úplne každá žena je to najkrajšie a najjednoduchšie – láska. Milujte ju, ukážte jej, že je pre vás všetko, a zistí, že ste ten pravý. Láska je totiž najmocnejší cit a bez neho je všetko smutné a tmavé. A povedzte mi, ktorá žena chce, aby jej život bol smutný a tmavý?

sweet kiss

Foto: 500romanticideas.com, Picsflavor.com, Sendyourflower.com, Cigarettezoom.com, Naturaltraining.com, 7info.ru, Iloveromanceblog.wordpress.com, Wp.auburn.edu, Blog.lloydspharmacy.com, Fyqyfz.com