Ženy zrejú ako dobré víno. V posteli, v charaktere, v zručnostiach.. Niekedy si len treba počkať na to, kedy bude marhuľa dobre sladká a vtedy sa do nej treba zakusnúť. V čom sú teda staršie ženy lepšie ako mladšie?

 

Bez divadla

Netrafí ju šľak, keď sa obzriete za inou alebo ste sa zdržali s kamarátmi. Ona už dávno pochopila, že robiť scény a žiarlivostné divadlo jej nepomôže. Navyše v jej veku sa jej nechce chlapa znovu od základov vychovávať. Nehovoriac o tom, že si svoj vek už aj sama uvedomuje a nemôže mať všetko, čo by chcela.

Byť tou druhou

Ako sme spomínali v bode vyššie, staršej žene sa už nechce robiť mamičku a vychovávať, ale vrznúť si občas potrebuje. Preto jej nebude prekážať, ak k nej len občas zabehnete na príjemné číslo a nevezmete ju po tom na večeru. Neprekáža jej byť bokovou a podržať vám, keď si aj sama príde na svoje.

Urobia vám dobre

Po dlhoročných skúsenostiach presne vedia, kde chytiť a čo urobiť, dokonca aj kedy treba držať hubu. Nepotrebujú romantické rozprávky, pozrú si s vami futbal a donesú vám aj pohár piva.

Idú na vec

Mladé sa okúňajú, chichocú, robia drahoty. Chcú sviečky, ruže a jahody so šľahačkou. Ešte treba povedať, že ich milujete a kúpiť nové topánky a potom možno dajú. Vyzretá MILFka sa s tým babrať nebude. Nikdy nevie, dokedy bude fungovať jej telo, kedy nadobro vyschne studňa a príde menopauza. Bude si s vami užívať, kým sa dá. Veď sa aj hovorí, že se* v štyridsiatke je najlepší.

Budú s vami experimentovať

Možno nebude rozumieť novému modernému se*y jazyku a nebude poznať každú praktiku, za to bude ochotná s vami skúšať úplne všetko. Vie, že mladému zajačikovi treba ulahodiť a možno to bude jej posledná erotická hra.

Foto: celebs-place.com