Aj keď sa Rytmus mesiace a mesiace pripravoval na svoj veľký večer a zápas proti Marpovi, nakoniec sa prejavili väčšie skúsenosti jeho súpera. Slovenská rapová legenda prehrala po kompletných šiestich kolách na body. Ale ešte pred samotným súbojom si jedna z českých zábavných stránok na Instagrame Rytmusa poriadne podala! 

Aj keď bol Rytmus outsiderom a na jeho víťazstvo si vsadili naozaj len tí najodvážnejší tipéri (kurz bol cca 5,3), s hanbou neodišiel. Ukázal, čo sa za niekoľko mesiacov tvrdých dvojfázových tréningov naučil, a aj vo veku 41 rokov dokázal s o osem rokov mladším a zároveň skúsenejším Marpom držať krok. Mnohí fanúšikovia, ale aj neprajníci mu za jeho statočnosť a nezlomnú vôľu vyjadrili svoj obdiv, no našli sa aj takí, ktorí si ho vzali poriadne na mušku.

Do tej druhej skupiny patrí česká zábavná stránka TMBK, ktorá má na svojom profile na Instagrame slušnú základňu takmer 150-tisíc fanúšikov. Tá Paťovu fotku ešte pred samotným duelom využila na vtipný obrázok s popisom “Sedm let v kómatu”, ako narážku na obľúbený film s Bradom Pittom s názvom Sedem rokov v Tibete. Rytmus však po zápase v kóme našťastie neskončil a tak tento príspevok nebol predpoveďou Patrikovho osudu.

Foto: Instagram/TMBK, Instagram/Sport24sk