Ženy, a hlavne tie krásne, nemajú problém rozmnožiť sa. Prakticky môžu mať se* s hocikým, s kým si zaumienia. Stačí im s chlapom trochu poflirtovať, pomotať a už ho majú v spálni (či kdekoľvek im vyhovuje).

Ony majú ale problém prežiť! Potrebujú, aby sa chlap postaral o ne a ich potomkov. Aby prežili obaja. Áno, to je na tej naozaj základnej úrovni. Pravdaže tak, ako chlapi chcú zdravých, krásnych a konkurencieschopných potomkov. Veď už faraóni či anglická kráľovská rodina si sakra dávali pozor, s kým splodia deti. To, že dnes je stále väčšie percento žien, ktoré robia chlapské práce, budujú si kariéru a na deti či ich výchovu „nemajú čas“, je vec druhá.

Akých mužov teda ženy chcú?

Stále sa bavíme na úrovni podvedomia, emócií a kódov v nás hlboko zakorenených. V prvom rade chcú ženy chlapa, ktorý ich dokáže ochrániť a cítia sa pri ňom bezpečne. Vodcu, dominantného alfa samca skupiny, so schopnosťou riešiť problémy. Takého, ktorý sa postará o ich prežitie. Ďaleko za tým sú potom veci ako výzor, vek, peniaze, auto, tehličky na bruchu.

Krásna žena môže mať dieťa s hocijakým mužom, to áno. Ale ženy si uvedomujú, že nie každý chlap má schopnosť sa o ňu (a jej potomka) aj postarať. Pre ženu znamená dieťa 9 mesiacov bolesti. Pre muža 3 sekundy zábavy. Preto si žena 2-krát rozmyslí, koho si vyberie!

zena sexy

Nebudem vám klamať, že keď budete mať veľa peňazí, vypracované brucho či bavoráka v garáži, ľahšie zbalíte ženy. Veď sa pozrite, koľko z nich také veci (povrchne) priťahujú. Sú to však vonkajšie prejavy toho, že daný muž sa pravdepodobne bude vedieť o ne postarať. Dobre vyzerá, stará sa o seba, dokáže zarobiť peniaze a kúpiť si auto či dom. Vy tieto veci nemusíte už zákonite mať. Stačí v ženskej hlave zapnúť spínač, vďaka ktorému vás bude vnímať ako chlapa a ochrancu, ktorý ju vie zabezpečiť.

Keď vám veci začnú dávať zmysel

Pravdepodobne pri čítaní tohto článku zažijete niečo, čomu sa hovorí „aha moment“. Veci vám začínajú do seba zapadať a už vám svitá, prečo Marienka od vedľa letí na šunkohlavov s bavorákom. Je za tým pravdaže oveľa viac, ale to si nechám nabudúce.

Keď vám však bude žena hovoriť, že ona je iná ako ostatné, tak je presne taká istá. Teraz nechcem povedať, že navonok nie je každý z nás originálny a výnimočný. S tým sa stotožňujem. Hlboko vo vnútri sa ale všetky ženy zhodujú. Na začiatok bude stačiť, keď si toto začnete uvedomovať.

Preto si pamätajte: Muž nemá problém prežiť, má problém sa kvalitne rozmnožovať. Žena nemá problém sa rozmnožovať, no má problém s prežitím (vlastným aj svojho potomka).