Zdá sa, že zlý zdravotný stav nie je jediné, čo trápi Charlieho Sheena. Obľúbený herec sa musel v nedávnej minulosti popasovať s nepríjemným zistením, kedy mu diagnostikovali jeho pozitívnosť na vírus HIV, avšak to ešte netušil, že tu sa jeho problémy nekončia.

Charlie podľa najnovších informácií podal na súd žiadosť o zníženie výšky alimentov na jeho deti Boba a Maxa. Bývalá hviezda seriálu Dva a pol chlapa sa totiž podľa vlastných slov už nemôže spoliehať na vysoké mesačné zárobky, ako tomu bolo v čase, kedy vo svojej hereckej roli hviezdil najviac.

Bujarý život herca a časté oslavy pritom spôsobili, že Sheen už nedisponuje vyššou sumou ani na vlastnom bankovom účte. Jeho mesačný príjem mal v priebehu piatich rokov klesnúť z pôvodných 613 000 USD na asi 87 384 dolárov. Podľa Charlieho slov ale tieto peniaze potrebuje na svoju liečbu a lekársku starostlivosť, a teda na svoje deti už nie je schopný platiť mesačne 50 000 dolárov.

Astronomickú sumu určil súd ešte v čase, keď Sheen účinkoval v legendárnom seriáli a mesačne prichádzal k celkom iným peniazom, ako je tomu teraz. Bude ale zaujímavé sledovať, ako sa k celej situácii postaví Sheenova bývalá manželka Brooke Mueller, ktorej by v prípade vyhovenia žiadosti výrazne klesol rodinný rozpočet.

https://www.youtube.com/watch?v=fIj5Jfjqty8

Zdroj: Nydailynews.com | Foto: Whatweseee.com