Brazilskí bratia Tony “Hulk” Geraldo (49) a Alvaro “Conan” Pereira (50) si o sebe myslia, že sú so svojimi extrémne veľkými pažami, ktorých obvod dosahuje až 72 centimetrov, veľmi atraktívni.

U bratov z Ria de Janeira sa vyvinula posadnutosť dosiahnutia veľkých svalov až do takého extrému, že si pichajú chemickú látku Potenay B12, ktorá sa používa na liečenie slabého dobytka a koňov. Obaja započali premenu na chodiacich obrov už v tínedžerskom veku. O rok starší “Conan” začal s aplikáciou do bicepsu a nôh už v 15-tich rokoch a mladší brat “Hulk” sa ho v 18-tich rozhodol nasledovať.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Napriek varovaniam doktorov a rodiny chlapci s užívaním tejto ľuďom nebezpečnej látky neprestávajú a pichajú si ju 2-krát týždenne. Geraldo, ktorý je otcom troch detí, pre Mail Online prezradil: “Hovorievam svojej žene, že je jediná, ktorej sa nepáčim. Ostatné ženy milujú moju veľkosť.” Dokonca dodal, že by sa radšej rozviedol, ako by mal prestať s Potenay B12, ktorá môže spôsobiť poškodenie pečene, obličiek a zapríčiniť aj smrť. Mimochodom, milovníci Arnolda Schwarzeneggera vážia dokopy 241 kilogramov a denne zjedia 12-tisíc kalórií.

Brazilský bratia – Conan a Hulk

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: Metro.co.uk | Foto|Video: YouTube