Internetom nedávno preletela správa o chytrákovi, ktorému sa zachcelo vyskúšať si swingers párty. Aby si tento mudrlant poistil poriadnu erekciu, zadovážil si liek zvaný Trimix. A dopadlo to zle-nedobre.

Trimix je zmes účinných látok na poruchy erekcie, ktorú si chlapec vpichol priamo do penisu. Samozrejme, že nič nenechal na náhodu a namiešal si viac ako trojnásobnú dávku, čím si zaistil skutočne divoký večer. Táto ohromná koncentrácia lieku totiž nadobro zablokovala žily, zatiaľ čo tepny do jeho penisu pumpovali stále novú krv.

Spomínaný 31-ročný divoch vystupuje na sociálnych sieťach pod pseudonymom ScoreCock a na párty sa rozhodol vybrať spolu so svojou manželkou. Ako sám uvádza, bol trochu nenásytný, a tak zašiel za urológom s tým, že má problémy s erekciou. Doktor mu namiesto viagry predpísal spomínaný Trimix založený na princípe blokácie žíl, ktoré za normálnych okolností odvádzajú krv späť do srdca. Tento nápad sa mu, samozrejme, veľmi zapáčil. Erekcia, ktorá sa na párty dostavila, bola skutočne ohromná, ale ako to už býva, po pár súložiach začal ScoreCock strácať dych.

„Začal som si ho oblievať studenou vodou, ale vôbec to nepomohlo. Po troch hodinách som začal prepadať panike a vybral som sa na pohotovosť“. Sčítaný ScoreCock si totiž v minulosti naštudoval, že ak erekcia trvá viac ako 4 hodiny, je dobré vyhľadať lekára. Rozprávať postaršej hispánskej pani na príjme o tom, čo sa stalo, vraj tiež nebolo nič príjemného. V tej chvíli však bolesť  začínala byť natoľko neznesiteľná, že ScoreCock musel požiadať o vozíček. Dokonca sa lekári rozhodli, že mu na upokojenie podajú dve dávky morfia. Nakoniec ale museli vziať kanylu a vypustiť z penisu obrovské množstvo krvi.

Na celom príbehu je azda najšokujúcejší fakt, že tento „inteligent“ je odhodlaný si celý pokus zopakovať. Ale nabudúce si vraj dá lepší pozor a použije menšie množstvo lieku…

Táto správa rozpútala hnev predovšetkým u urológov. Dotyčný totiž trpel vážnou formou priapizmu (dlhodobej erekcie),  po ktorej môže nasledovať úplná impotencia a každý ďalší incident bude toto riziko prehlbovať. To sú nám veci…