Začiatkom týždňa sa v Kalifornii odohral kuriózny prípad, kedy si chlapík menom Matthew Lloyd vybral na ozbrojenú lúpež skutočne nesprávne miesto. Pokúsil sa totiž prepadnúť borcov zmiešaných bojových umení priamo na ich tréningu. Bola to osudová chyba, na ktorú veľmi rýchlo doplatil.Inštruktor zmiešaných bojových umení Jacobe Powell práve trénoval svojich zverencov, keď v tom do jeho telocvične vošiel muž, ktorý niesol čiernu a podozrivo vyzerajúcu tašku. Tréner pohotovo reagoval a siahol do tašky na vec, o ktorej si myslel, že je zbraň. Následne mohli Powellovi študenti na vlastné oči vidieť, čoho je ich 70-kilový tréner schopný.

Ako sám povedal: “Moje inštinkty ma nakopli, použil som môj tréning v džude, aby som ho spacifikoval a vzal mu zbraň ešte pred tým, ako prišli policajti. Jeden z mojich chalanov zavolal políciu, zatiaľ čo ja som ho držal spacifikovaného, až kým nedorazili”.

Na videu je vidno, ako Lloyd sedí na obrubníku, jeho tvár je od krvi, je dezorientovaný a ledva sa drží pri vedomí. Vyzerá presne ako niekto, kto sa práve zaplietol, s kým nemal. Majiteľ telocvične neskôr povedal, že Lloyd je vojenský veterán, ktorý trpí psychickými problémami a potrebuje pomoc. Trestné oznámenie naňho preto podať nechce.

Video z incidentu si môžete pozrieť — TU

Zdroj: latimes.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.