Prizná to len veľmi mizivé percento z nich, ale drvivá väčšina žien si z času na čas skráti deň zhliadnutím nejakých tých edukačno-dokumentárnych videí z oblasti filmového priemyslu pre dospelých. Teraz zbystrite pozornosť, pretože takéto péčko rajcuje ženy najviac!

Ženy sa síce častokrát na mužov tvária cudne a neprístupne, len aby sme ich nemali za šľapky. Takmer každá si však z času na čas rada “klikne na myšku”, len okolo toho robia oveľa väčšie drahoty ako muži. Najznámejšia stránka pre dospelých teraz zverejnila prehľad toho, čo ženské publikum vyhľadáva najviac. Spomínaný web sa zameral na posledný piatkový deň, kedy nežnejšie pohlavie oslavovalo MDŽ.

Zo všetkých kategórií najviac prevládali videá s tématikou dvoch “túliacich sa dievčat”. Tento typ videí vyhľadávali vo veľkom aj slovenské a české ženy. V zahraničí to však už vyzeralo o niečo inak, dominovali kategórie ako hentai, japonské videá, zrelé ženy, MILF, ale tiež indánske alebo černošké péčko. Podrobnejší prehľad nájdete na prelinku nižšie.

Kompletný prehľad nájdete –TU–

Zdroj: Po**hub.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D