O ženách sa hovorí, že nikdy nevedia, čo chcú a keď to konečne zistia, zmenia názor. V posteli to však tak úplne neplatí a viaceré sa rozhodli priznať, čo sa im tam páči a čo naopak nemusia. Tak čo, ste pripravení?

Ak ste sa aj vy už niekedy zamýšľali nad tým, ako byť v posteli lepší, či už pre vašu partnerku, budúcu známosť alebo pre tú čajku z diskotéky, ktorú zbalíte v piatok – tu je vaša odpoveď. Dámy sa rozhodli prezradiť 5 vecí, ktorými u nich môžete zabodovať. Pohodlne sa usaďte a pozorne čítajte!

5 vecí, ktoré ženy v posteli milujú

Iniciatíva

Možno vám to príde smiešne, no v dnešnej dobe sa mnohým pánom nechce. Sú unavení z práce, z posilňovne alebo proste im stačí párkrát do týždňa. Ak je vaša frajerka na rovnakej vlne, fajn. Ak však chce častejšie milovanie, buďte iniciatívny. Určite by sa vám páčilo, keby vás doma čaká v korzete a pripravená na vec. Čo však dokážete urobiť na oplátku vy?

Nové nápady

Posteľ je síce pohodlná, no z času na čas je fajn zmeniť prostredie. Auto, park, lúka, záchody… Okoreňte si to. Samozrejme, musíte poznať svoju polovičku a vedieť, či by za niečo také bola. Ak nie, vyskúšajte napríklad role play, masáž ako predohru alebo sa spolu nalaďte pozeraním šteklivých filmov. Nebojte sa experimentovať s rôznymi pomôckami. Ocení to.

Ústa

Kto z vás to nemiluje, keď vám to robí ústami? Presne tak. Ženy sú však v tomto fakt podobné. Aj ony si rady užijú vašu pozornosť tam dole. Smelo do toho!

Rozprávanie

Tu si dajte obrovský pozor. Nejednu slečnu poteší počas milovania nejaký kompliment alebo vyznanie lásky, niektorým dokonca nevadia aj trocha drsnejšie slová. Viaceré však neznášajú prílišné maznanie a zdrobneniny. Vyhnite sa tomu.

Výdrž

Či sa vám to páči alebo nie, každá žena ocení, keď vydržíte dlhšie než 5 alebo 10 minút. Jasné, niekedy ste fakt nadržaný a možno to nie je najľahšie, no skúste myslieť aj na jej potreby a nie len na tie vaše. Dajte si prestávku alebo myslite na niečo, čo to oddiali. Proste jej doprajte čas.

Foto: Facebook, Pixabay.com