Mám pre vás vynikajúcu správu! Na to, aby ste ženy priťahovali, nepotrebujete vzhľad modela, bohatstvo, bavoráka v garáži či vypracované telo. Poviem vám jedno. Možno vám to teraz príde šialené, ale so všetkou úprimnosťou – ženy sa v skutočnosti nezaujímajú ani o jedinú vec z toho. Chlapi prirodzene dobrí so ženami to robia inak. Ako?

Vzdáte to, alebo to vezmete ako výzvu

Väčšinou to chlapi, keď vidia krásnu ženu, vzdávajú hneď na začiatku. Myslia si totiž, že pokiaľ nemajú prachy, drahé autá, dokonalý vzhľad či úžasnú prácu, tak jednoducho nemajú u tých atraktívnejších žien šancu. Ale za tie roky, čo som sa stretával s krásnymi ženami, modelkami, hosteskami… som zistil, že im na tom takmer vôbec nezáleží!

Čo je pre vás fantastická správa, pretože pokiaľ by ste tie veci mali, tak by ste tu pravdepodobne teraz neboli a nečítali tento článok, však. Odhliadnuc od toho, že kopec chlapov, ktorých poznám a majú tieto, nazvime to, nespravodlivé výhody, tak to buď so ženami absolútne nevedia, alebo si nemôžu byť istí tým, či ich ženy chcú kvôli ich osobnosti alebo kvôli niečomu inému.

Čítajte: Čo chcú v skutočnosti ženy? Nepotešíme vás!

Áno, môže vám to pomôcť

Okej, teraz nevravím, že tieto výhody, pokiaľ ich máte, vám nepomôžu zbaliť ženu. Že pokiaľ máte vypracované telo či jazdíte v mercedese, že sa za vami ženy neotočia. Áno, pomôže vám to získať ich. Ale vo väčšine prípadov len tie povrchné a pravdepodobne to s nimi ani dlho trvať nebude.

Tá dobrá správa je, že ženu nepriťahuje primárne vaše auto, svaly či bankový účet. Pre ňu sú to iba vonkajšie prejavy toho, že ste zrejme schopný chlap a budete sa o ňu vedieť aj postarať. Ona podvedome reaguje práve na vašu hodnotu voči nej.

Dovoľte mi vysvetliť to

Princíp, na ktorom je založená celá príťažlivosť, balenie a vzťahy, je hodnota. Podľa mňa je práve hodnota to najdôležitejšie zo všetkého, čo by ste mali mať vždy na pamäti. Všetko ostatné z nej totižto vychádza. Skúste sa nad tým na moment zamyslieť. Je to len o tom, kto ste a aká ste osobnosť. Pretože hlavne to ženy zaujíma.

Princíp, na ktorom je založená celá príťažlivosť, balenie a vzťahy, je hodnota.

A dobrá správa je, že hodnota sa dá vybudovať. Ukážme si to na príklade a hneď všetko pochopíte. Predstavte si dve škály od 1-10, jedna budete vy a druhá bude ona. Povedzme, že ona je priemerne krásna a inteligentná žena a jej hodnota na stupnici je 8. A teraz príde to zaujímavé. Vaša počiatočná hodnota je kombináciou mnohých faktorov.  Áno, do nich sa rátajú aj tie nespravodlivé výhody, no nie sú nevyhnutné.

Dá sa to teda aj inak

Ale pre potreby tohto článku to zjednodušenie vyzerá asi takto. Keď ju chcete viac, ako ona vás, tak vaša hodnota je pre ňu nízka. Keď vás však ona chce viac, ako vy ju, vaša hodnota je pre ňu vysoká.

Vaša hodnota > Jej hodnota = príťažlivosť

Vaša hodnota < Jej hodnota = nezáujem 

Takto v jednoduchosti funguje záujem a nezáujem a viac o tom budem hovoriť vo videách môjho 5-dňového kurzu na www.magnetnazeny.sk.

Zvýšiť svoju hodnotu voči nej môžete iba dvoma spôsobmi – buď pracujete na zvýšení svojej hodnoty, alebo sa snažíte nejak znížiť jej hodnotu – takže vy vlastne zostanete na tom istom, iba ju zhodíte. Toto vám určite neodporúčam robiť, aj keď sa nájdu „experti“, ktorí vám to radiť budú. Je to znevažovanie žien a je to veľmi krátkozraké.

Existujú na to rôzne techniky

Existujú techniky, ktorými môžete veľmi rýchlo zvyšovať svoju hodnotu tak, aby mala o vás žena záujem. Ich nevýhodou však je, že sa vám to podarí iba na chvíľu. Dlhodobo udržateľné a z môjho pohľadu najúčinnejšie riešenie je, keď si nájdete ženu maximálne na takej úrovni, na akej ste vy sám – preto potrebujete v prvom rade pracovať na sebe a nie sa snažiť baliť ženy.

Potrebujete zvyšovať svoju hodnotu, aby ste mohli priťahovať lepšie a kvalitnejšie ženy. Akonáhle má ona vyššiu hodnotu od vás alebo vy vyššiu od nej, tak je tam nesúlad a nebude tam obojstranný záujem. Potrebujete to vyrovnať. V tomto prípade teda platí, že vrana k vrane sadá a nie protiklady sa priťahujú. To funguje maximálne tak v magnetizme.

Úloha pre vás

Vašou úlohou na dnes bude, aby ste sa vždy sám seba pýtali, či to, čo robíte a hovoríte znižuje v očiach žien vašu hodnotu alebo zvyšuje. Stačí sa občas zastaviť a zamyslieť sa. A vždy si pamätajte: Mali by ste mať rovnakú alebo vyššiu hodnotu, ako má žena, ktorú chcete. Iba tak bude mať o vás dlhodobo záujem.