To, že mužov priťahujú ženy s krásnymi symetrickými tvarmi a veľkými koz… očami, je všeobecne známe. Ale možno i na základe vlastných skúseností viete, že nie vždy sa vám takýto atraktívny kúsok podarí aj uloviť. Psychológovia však uvádzajú overené triky, vďaka ktorým máte šancu zbaliť každú vyhliadnutú obeť!

Obklopujte sa ľuďmi

Výskumy zistili, že človek je svojím okolím vnímaný oveľa lepšie, ak je v spoločnosti ďalších ľudí. Ide o fenomén nazvaný ,,roztlieskávačský efekt“. Náš mozog si totiž priemeruje tváre všetkých v skupine a nie je schopný vnímať ľudí ako jednotlivé objekty. Takže v skupine kamarátov ste vždy atraktívnejší.

Viac sa usmievajte

V prípade, ak vidíme krásnu, usmiatu tvár, v mozgu sa nám aktivuje istá oblasť, ktorá nám zaručí pocit šťastia. Taktiež aj úsmev s rovnými, bielymi zubami vás robí atraktívnymi. Takže nikdy nezabúdajte na úsmev!

Zmeňte výšku svojho hlasu

Aj to, ako hovoríte, je kľúčovým prvkom vašej atraktivity. Zrealizované výskumy potvrdili, že nižšie posadený hlas je pre ženy príťažlivejší. Muži s hlbokým hlasom sú preto na roztrhanie.

Ostaňte do záverečnej

Preukázalo sa, že pri atraktívnosti zohráva úlohu aj správne načasovanie. V tomto prípade ide, samozrejme, o situáciu, keď ste napríklad v nejakom podniku. Je potvrdené, že ľudia, ktorí ostali v bare až do záverečnej, boli vnímaní ako atraktívnejší.

Pracujte na svojom humore

Už od pradávna je známe, že ženy milujú chlapov so zmyslom pre humor a štúdie to len potvrdzujú. Veď aj vám určite lichotí, keď sa nežnejšie pohlavie chichúňa na vašich vtipoch.

Foto: Pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.