Leto je za rohom, a tak je najvyšší čas predstaviť si kúsky, ktoré sú v tomto roku najviac trendy. Tak čo, je váš šatník plný toho, čo sa práve nosí alebo musíte ísť rýchlo na nákupy?

Trendy sa každoročne menia a niekedy je s nimi ťažké udržiavať krok. Samozrejme, že pri lete si väčšina pánov asi predstaví dovolenky, slnko, pláž a plavky. Lenže to nie je ani zďaleka všetko, čo vo vašej skrini potrebujete. Čo je teda najviac v kurze na leto 2019?

1. Elegancia

Na mólach po celom svete obliekajú chlapov do oblekov a nie je to náhoda. Elegancia je späť. Či už siahnete iba po saku alebo si na seba dáte celý oblek, aj takto budete nasledovať tohtoročné trendy. Je pravda, že možno nejde o najpohodlnejšiu alternatívu a že vám v ňom bude asi aj teplo, no chladnejšie večery alebo klimatizovaná kancelária sú vašou odpoveďou.

2. Krátke šortky

Tento rok sa nosia šortky a dokonca kratšie, než zvyčajne. Vyzerá to tak, že aj páni budú mať konečne možnosť ukázať svoje vypracované stehná.

3. Sandále

Nie s ponožkami a nie také, aké nosia naši bratia Česi. No štýlové, ktoré doladia váš celkový look. Nie, chlapi nemusia celé leto nosiť iba tenisky alebo šľapky.

4. Farba šalvie

Farba šalvie alebo inými slovami aj zelená sa objavovala na mólach prestížnych značiek azda najčastejšie. Určite si teda nakúpte kúsky v tomto odtieni.

5. Netradičné košele

Ak patríte k fanúšikom košieľ, máme pre vás dobrú správu. Tento rok sú mimoriadne v kurze! Siahať by ste však mali po takých, ktoré sú netradičné. Či už pôjde o extravagantnú farbu, strih alebo budú zaujímavé niečím iným. Prekvapte seba aj svoje okolie!

Zdroj: Gq-magazine.co.uk | Foto: Instagram, Facebook