Určite s nami budete súhlasiť, že pre chlapa neexistuje krajší pocit, než keď sa vďaka nemu žena cíti v posteli ako se*uálna bohyňa. Vlastne existuje – keď sa mu snaží za tento pocit zavďačiť. 

Nedávno sa jeden z užívateľov portálu Reddit spýtal svojich „kolegýň“, vďaka čomu sa dokážu v posteli dostať do módu sebavedomej samice, ktorá chce pre svojho muža len to najlepšie a kedy je ochotná prikývnuť (takmer) na všetko. Z viac než 4000 komentárov vznikol zoznam TOP 10 vecí, ktoré môžete nabudúce spraviť aj vy a zabezpečiť tak jej aj sebe nezabudnuteľný milostný zážitok. A je úplne jedno, či ide o jednorázovku alebo máte niekoľkoročný vážny vzťah ;)

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Očný kontakt

Ako počas predohry, tak počas samotného aktu sa snažte s partnerkou udržiavať očný kontakt. Samozrejme, jej nemusíte celý čas uprene zízať do očí, no keď sa vaše pohľady stretnú, bude sa cítiť výnimočne, milovane a hlavne jej tak dáte najavo, že vám nejde len o jej telo.

Zvuky

Nemusíte vôbec nič hovoriť. Stačí ťažko dýchať či vzdychať a privediete ju do šialenstva! Tak ako vy máte radi, keď vám dá najavo, že sa jej páči, čo jej robíte, ona je na tom úplne rovnako. Nemali by ste sa ale pretvarovať, no keď jej ukážete, aké je vám vaše „spojenie“ príjemné, ešte sa len začnú diať divy…

Agresivita a majetníckosť

Nemáme na mysli, samozrejme, žiadne násilie. Ženy však priznali, že majú veľmi rady, keď sú v posteli submisívne a vy si na nich vybíjate svoje samčie potreby a máte pod kontrolou každý jeden krok, ktorý sa počas vášho se*u stane. Dajte jej preto pocítiť, že ju veľmi chcete a spravíte všetko pre to, aby ste dosiahli svoje. Pokojne jej do ucha zašepkajte, že „teraz je len vaša“, a nebudete sa stačiť čudovať.

Trocha nehy

Aby ste ešte viac vystupňovali celú túto erotickú hru, medzi momenty, kedy budete tvrdší než zvyčajne, dostaňte zopár nežnejších okamihov, než u vás býva bežné. Keď to zvládnete zmenežovať, sladká odmena na seba nenechá dlho čakať.

Nech je hore

Dovoľte jej na chvíľku prevziať kontrolu. Nechajte ju uchopiť opraty do svojich rúk a poriadne si na vás zajazdiť. A keď ju budete chcieť veľmi potešiť, skúste jej trošku pomôcť a jemne zospodu prirážať či opatrne o pár milimetrov pozdvihnúť panvu, aby bol zásun hlbší a intenzívnejší.

Dáma má prednosť

Aj keď to už nebude možné vydržať, spravte všetko pre to, aby sa spravila. A úplne najlepšie bude, keď ju spravíte skôr než seba, čím jej dáte najavo, že jej viac záleží na jej blahu ako na vašich potrebách.

Nezabudnúť na komplimenty

Dajte si námahu a zložte jej počas se*u niekoľko komplimentov. Povedzte jej, aká je krásna a príťažlivá. Nemusíte ju chváliť každú chvíľu, nič sa predsa nemá preháňať, no jedna či dve trefné lichôtky budú fungovať priam magicky.

Naslúchajte

A nielen ušami. Vnímajte aj jemné náznaky, napríklad keď vám zoberie ruku a položí ju niekam na svoje telo. A ak vám už tretíkrát zopakuje, že „do zadku nie“, tak si s tým naozaj dajte pohov, v ten večer ju neukecáte…

Orál bez žiadosti

Vylížte jej šušku bez toho, aby vás o to musela prosiť. A nielen v rámci predohry, ale aj v priebehu styku. Okrem toho, že to poslúži ako prirodzený a veľmi funkčný lubrikant, prekvapíte ju a rada vám túto službičku nejakým spôsobom oplatí.

Hrajte sa

Hladkajte ju, prstujte, lížte a bozkávajte jej telo, jemne škrabkajte chrbát, stlačte jej zadok a dráždite bradavky. Dajte jej pocítiť, že je pre vás dôležitá a vzrušujúca celá, nielen jej mušlička. A toto hranie nelimitujte len na predohru, vytrvajte počas celého se*u. Určite to nebude zbytočná námaha!

Zdroj: maxim.com | Foto: tumblr.com