Ako sa vraví, u žien je dôležitá cesta, nie cieľ. Avšak táto cesta by mala byť poriadne mokrá! Alebo chcete, aby vás pred svojimi kamoškami ohovorila, že ste na hovno milenec?

Keď ste s nejakou ženou sami v jednej miestnosti a iskrí to medzi vami viac ako silvestrovský ohňostroj v New Yourku, je jasné, že sa to bude zvrhávať. Pokiaľ ide o vašu manželku či frajerku, s ktorou už máte čo-to odse*ované, zrejme už presne viete, pri akom pohybe či dotyku totálne tečie. No ak ide o neznámu dámu, ktorej telo ešte nemáte zmapované, mali by ste vedieť, ako ju priviesť do stavu blaženosti, aby z vás bola taká nadržaná, že si nespomenie ani na svoje meno.

Čítajte tiež: Profi balič 2 alebo ako dostať do postele slovenskú devu

Ženy presne vidia, kedy sme z nich namäkko, keďže erekcia nepustí. Na kúpalisku to síce nie je bohviečo, ale pri intímnych chvíľach aspoň vedia, že sme pri pohľade na ne nadržaní, čo im, samozrejme, pridáva na sebavedomí. A to je v posteli dosť dôležité. My však o pripravenosti ich vagíny na se* netušíme, pokiaľ si to prstami neoveríme. Ako ale dosiahnuť, aby bolo už len cez nohavičky cítiť, že je úplne mimo?

Pamätajte na to, že v se*uálnom živote ženy je najdôležitejšia predohra. V rámci nej, samozrejme, aj bozkávanie. Pomalé a nežné bozky v nej spustia lavínu emócii, ktoré sa začnú prejavovať aj tam dole. Bozkávajte tú svoju na ústa, po tvári, prejdite k ušným lalôčkom. S jazykom sa s nimi hrajte a používajte aj ruky.

Pamätajte na to, že v se*uálnom živote ženy je najdôležitejšia predohra.

Chyťte ju jednou dlaňou za hlavu, druhou za prsník a masírujte ho. Aj cez tričko. Nechajte ju, nech sa oddáva slasti. Potom prejdite pomaly aj pod tričko a začnite sa jej predností dotýkať naholo. Hladkajte jej pstami bradavky a nezabúdajte stále na bozky. Jej sa to bude tak páčiť, že vŕšok s podprsenkou zo seba strhne sama a dá vám jasný príkaz, aby ste pokračovali. Ženské bradavky sú naozaj veľmi citlivé a pri kontakte s jazykom a ústami spôsobujú v rozkroku obrovské divy! Uvidíte, že sa ani nespamätáte a už bude vedľa vás ležať len v nohavičkách. Nohavice vám z toho vzrušenia rozopne rýchlosťou blesku, pretože sa nebude vedieť dočkať vášho „náradíčka“. Neprejdite však hneď na vec, ale začnite sa navzájom „robiť“ cez spodnú bielizeň.

Dráždite jej cez gaťky klitoris a ona sa bude skrúcať z toho, aká bude nadržaná. Sami sa presvedčíte, že keď po chvíli pôjdu dole aj nohavičky, bude mať medzi nohami dokonalé podmienky na to, aby ste ju pretiahli. A vás tá oáza vlhkosti privedie do šialenstva!

Dráždite jej cez gaťky klitoris a ona sa bude skrúcať z toho, aká bude nadržaná.

Pokiaľ sa s ňou vyhráte až do jej „konca“, v momente, ako príde orgazmus, čo určite uvidíte, strčte ho rýchlo dnu. Vagína bude totiž stiahnutá,  z čoho bude v pi*i nielen ona, ale najmä vy.

A ďalej to už poznáte – von a dnu… Užite si peknú šukačku, trebárs aj hneď teraz!