Ste milý, príjemný, distingvovaný a rozumný mladý muž? Nežné pohlavie je pre vás predmet úcty a to, že ste v každej situácii gentleman je samozrejmosťou? Dávate dámam komplimenty a snažíte sa ich občas rozosmiať jemným intelektuálnym humorom? A stále nemáte ženu? Nečudujte sa!

Ak ste nenatrafili na mizivé 0,1 % žien, ktoré by váš prístup ocenili, prípadne ak nemáte prosperujúcu rodinnú firmu, vďaka ktorej ste do smrti finančne zabezpečený (čo zväčša muži s uvedenými vlastnosťami nemajú), tak máte smolu.

Ak sa rozhliadnete po svojom okolí, nemôžete si nevšimnúť, akí chlapi baby, naopak, majú. Sú to vulgárni grobiani, poväčšine s ukončeným učňovským vzdelaním, ktorí sa k ženám chovajú ako k handrám. Namiesto intelektuálneho humoru využívajú urážky so slovníkom štvrtej cenovej a fúkajú im do tváre cigaretový dym. Nepoznajú komplimenty, len ponižovanie pred okolím. Ženy sú pre nich iba podradné chodiace vagíny, s ktorými nemá komunikácia žiadny význam, ak nevedie priamo k súloži.

zli_chlapci2

Prečo to tak je? Žiaľbohu, vy by ste pre väčšinu žien boli až príliš nudný svojou prívetivosťou a bezchybnosťou. Aj keď to znie smiešne, pre mladé slečny sú naozaj oveľa príťažlivejší títo grázli, ktorí v nich vzbudzujú dobrodružstvo, priťahujú ich svojou extrémnosťou a sú pre ne živel, s ktorým sa chcú s radosťou popasovať. A ak taký nie ste, musíte sa vy popasovať s tým, že to nebudete mať jednoduché.