Hora svalov, ktorá sa už naozaj nemôže páčiť nikomu, okrem ich majiteľa. A ešte, keď sa dozviete, akým spôsobom si kulturista s telenovelovým menom Romario Dos Santos Alves takúto postavu nadobudol, dali by ste mu jednu kres papuľu.

Kulturista Romario Dos Santos Alves išiel za vidinou výzoru Hulka až za hranice zdravého rozumu. Do svojich svalov si vpichoval vlastný elixír, ktorý si miešal z oleja a alkoholu. Vďaka tejto gebuzine mu bicepsy narástli až do obvodu 63,5 cm, čo je obvod pása tučnej finalistky súťaže Miss. A prečo zvolil práve kombináciu týchto dvoch tekutín? Pretože vďaka oleju mu svaly stuhli úplne natvrdo. A teraz sa podržte. Keďže si už po istom čase nemohol vpichovať dávku normálnou ihlou, siahol po ihlách určených pre dobytok.

Bývalý osobný strážca sa na svojom extrakte stal závislým a to akurát v čase, kedy bola jeho manželka v 6. mesiaci tehotenstva. Alkohol s olejom mu zničili nielen svaly, ale aj kosti a až do takej miery, že mu chceli lekári amputovať obe ruky. Romario si teda uvedomil, že so svojou závislosťou musí prestať. Dnes hlása mladým o tom, ako môžu drogy a rôzne látky zničiť ich telo.

Prečítajte si tiež: Svalovci s najväčšími bicepsami na svete!

Ak máte záujem zhliadnuť nechutnosť, pri ktorej Romariovi vyťahujú zo svalov olej, nech sa páči, pustite si video.

https://www.youtube.com/watch?t=31&v=I-jhg0XBepE

Foto: mykidshealth.tk | Zdroj: dailymail.co.uk