46-ročný muž chcel v americkom meste Charlotte uniesť ženu priamo z karate klubu. Tento nápad nedopadol podľa jeho predstáv, pretože od tamojších inštruktorov dostal takú bitku, že sanitka ho musela odviezť do nemocnice na nosidlách!V posledných hodinách koluje zahraničnými portálmi neuveriteľný príbeh z amerického mestečka Charlotte. 46-ročný muž menom August Williams sa pokúšal uniesť ženu, ale tá mu utiekla a zhodou okolností si to namierila priamo do tamojšieho karate klubu Bushiken Karate. Žena tamojším inštruktorom vysvetlila, že muž ju ohrozuje a jeden z inštruktorov Randall Ephraim sa rozhodol pomôcť jej.

Podľa jeho slov sa najskôr snažil Williamsovi slovne dohovoriť, to ale nepomáhalo. Únosca začal byť čoraz agresívnejší a Randall Ephraim teda využil svoje viac ako 40-ročné skúsenosti s karate. Útočníka vytiahol na ulicu a tam ho najskôr odzbrojil a následne ho doslova “vypol”. Po 46-ročného únoscu napokon musela prísť sanitka a odviezť ho nosidlách do nemocnice.

August Williams po bitke od Randalla Ephraima

Inštruktor karate zachránil ženu pred únosom

Zdroj: Wccbcharlotte.com | Foto|Video: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D