Cestovanie v čase je fenomén, ktorý ľudstvo fascinuje od nepamäti. Veď koľkí z nás by sa chceli vrátiť v čase späť, aby napravili chyby z minulosti alebo podali výherné čísla v lotérii a vyhrali miliónový jackpot…

Zatiaľ sa nám o technológiách umožňujúcich presun v čase môže iba snívať, avšak istý mladý muž, ktorý si hovorí Noah, tvrdí, že prišiel z roku 2030. Samozrejme, má ísť iba o pseudonym a svoje skutočné meno nechce prezradiť kvôli obavám o vlastný život. Ten by totiž mohli ohroziť nesmierne cenné informácie z budúcnosti, ktorými disponuje.

Počas samotného rozhovoru mal byť Noah pripojený na detektor lži a boli mu kladené rôzne otázky. Pri svojich neuveriteľných odpovediach mal detektorom úspešne prejsť. Noah prezradil, že prichádza z roku 2030. V budúcnosti, z ktorej prichádza, sa stále používajú aj reálne peniaze, no bežne sa už platí bitcoinom. V roku 2020 má dôjsť k opätovnému zvoleniu Donalda Trumpa za prezidenta USA.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

V roku 2021 dosiahne umelá inteligencia obrovský progres, elektrické autá v budúcnosti dosiahnu rýchlosť aj 600 míľ za hodinu a ľudia v roku 2028 poletia na Mars. V tom istom roku sa stane cestovanie v čase verejným.

Noah taktiež tvrdí, že v skutočnosti má 50 rokov, avšak vďaka špeciálnym liekom vyzerá na 25. Z neustáleho cestovania v čase má trpieť stavmi úzkosti. Azda najviac šokujúcou vecou, ktorú prezradil, je to, že cestovanie v čase funguje už od roku 2003. Verejnosť sa o tom ale dozvie až v roku 2028!

“Nemám v úmysle nikoho oklamať. Úprimne, môj jediný cieľ je, aby som vám dokázal, že cestovanie v čase existuje. Ja sám som cestovateľ časom,” prezradil Noah. S interview prišiel YouTube kanál zvaný ApexTV. Zdravý rozum nám napovedá, že ide len o spôsob, akým získať popularitu, a teda aj zarobiť, no človek nikdy nevie…

Zdroj: Ladbible.com | Foto: YouTube.com, Wikipedia.org