Českému výtvarníkovi Janovi Grumlovi, ktorý si hovorí Slakinglizard, určite závidí nejeden chlap. Pozeral sa totiž na desiatky mušličiek tých najrôznejších tvarov, ktoré mu na fotkách posielali ženy. On ich vagíny potom zvečnil na papieri.Uletený nápad? Možno! Slakinglizard sa ale do kreslenia nepustil len tak, pre nič za nič. „Častokrát som počul od niektorých mužov i žien, že ženské pohlavie je škaredé, s čím nemôžem súhlasiť,“ napísal na svojej stránke. A aby ukázal, že každá vagína je krásna a jedinečná, rozhodol sa vytvoriť sériu 69 obrázkov, verne zachytávajúcich ženské prirodzenie.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU — 

Otázku, podľa čoho kresliť, vyriešil jednoducho, a to zverejnením výzvy. A ženy všetkých vekových kategórií prakticky z celého Česka mu začali posielať fotky svojich vagín. „Veľa ľudí neverilo, že je možné také množstvo predlôh získať. Bolo zaujímavé sledovať, kam až je človek schopný zájsť, keď ide o anonymné zapojenie sa,“ uviedol Slakinglizard. Séria by podľa jeho slov nemala pôsobiť vulgárne, aj keď obrázky vagín sú neprikrášlené, len doplnené o humor či grotesku.

Výtvarník svoje odvážne a kontroverzné dielo, na ktorom pracoval dlhých sedem rokov, nazval výstižne 69 vagín a rád by ho vydal knižne. Čo poviete, stoja tie obrázky za to?

Obrázky 69 vagín si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: slakinglizard.cz | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.