Chodia do vytypovaných podnikov a snažia sa zbaliť úspešného športovca.  Reč je o českých modelkách a celebritkách z televíznej brandže, ktoré si chcú takto zabezpečiť pohodlný a luxusný život. „Doslova je z nich cítiť, že sú na love,“ povedal na adresu krásnych zlatokopiek český futbalista Tomáš Ujfaluši.Modelky loviace športovcov sa stali témou otvorenej debaty v obľúbenej televíznej talkshow Tiki – Taka, ktorá je vysielaná na O2 TV Sport. Niekdajší stopér Fiorentiny či Hamburgu Ujfaluši tu nemal problém priznať, že v jeho posteli skončilo viacero krásnych žien, môžeme spomenúť napríklad moderátorku Michaelu Ochotskú či modelku Anetu Vignerovú. Medzi futbalistami a hokejistami ale vraj žiadna „preťahovačka“ o české krásky neexistuje.

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Hokejový útočník Jiří Tlustý, ktorý randil napríklad s Agátou Hanychovou–Prachařovou či bývalou partnerkou Jaromíra Jágra moderátorkou Innou Puhakovou, to vysvetlil veľmi jednoznačne: „Všetci sa pohybujeme v rovnakom rybníčku…“ Podľa bývalého českého futbalového záložníka Vladimíra Šmicera je onen rybníček označovaný aj ako Bermudský trojuholník. „Večer ťa “vcucne” a vypľuje až o šiestej ráno,“ povedal so smiechom. Podniky s kráskami loviacimi úspešných športovcov by sa mali nachádzať v Prahe 1, o ktoré ale konkrétne ide, žiaden z aktérov diskusie prezradiť nechcel.

Tomáš Ujfaluši randil s moderátorkou a herečkou Michaelou Ochotskou…

…aj s úspešnou modelkou Anetou Vignerovou

Za jednu z najväčších českých zlatokopiek je považovaná Agáta Hanychová, s ktorou mal vzťah hokejista Jiří Tlustý. Agáta nakoniec neulovila športovca, ale herca Jakuba Prachařa.

Zdroj: 02 TV Sport | Foto: Instagram, Facebook, Flickr.com, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.