Titulky českých novín momentálne zapĺňa mladé dievča menom Tereza, ktoré sa zo dňa na deň nechtiac stalo péčkovou hviezdou.

Tereza českým hokejistom z Písku fandila natoľko, že sa rozhodla svoj obľúbený tím za dosiahnuté úspechy poriadne odmeniť! Bohužiaľ, pre mladú Terezu tento úlet nedopadol veľmi dobre. Hokejisti si totiž grupák tajne nakrútili na kameru a video uploadli na internet. Striedanie polôh, or*l, vták v každom otvore, to všetko je zachytené na kamerovom zázname. Ešte predtým, ako si však nešťastnica zablokovala svoj Facebook, stihla zverejniť príspevok, z ktorého vyplynulo, že o vzniknutom kamerovom zázname vôbec netušila. Faktom však ostáva, že podľa záznamu si celú akciu poriadne užívala, aj keď je pravdou, že ku koncu už prosila o „milosť“.

Akú bude mať celá kauza dohru, zatiaľ nevedno. Predseda hokejovéhu klubu IHF Písek Zdeněk Šťastný sa ale vyjadril jasne: „Pokud se jedná o naše hráče, považuji tuto záležitost za ryze soukromou. Neumím si představit, jakým způsobem bychom mohli podobným událostem jakožto vedení klubu aktivně bránit…“

UntitledSchránka 05 Schránka 06Zdroj: extra.cz | Foto: facebook