Prípad českej YouTuberky otriasal približne pred pol rokom médiami. Krásna Týnuš Třešničková sa totiž v Instanbule nedokázala vyhnúť hrozivej nehode, ktorá jej zmenila život.

Týnuš Třešničková je už približne pol roka hospitalizovaná v Instanbule. Pred niekoľkými mesiacmi sa totiž v reštaurácii, v ktorej bola so svojim priateľom, stala nehoda a Týnuš skončila s popáleninami druhého stupňa. Tie by mali byť na hornej časti jej tela – rukách a dokonca aj tvári. Krásna brunetka priznala, že jej stav bol taký vážny, že nedokázala ohnúť prsty. Teraz sa už síce cíti lepšie, no nie je na tom dosť dobre na to, aby cestovala domov. So svojimi sledovateľmi sa rozhodla podeliť o záber jej rúk a zdôverila sa so svojimi pocitmi.

„Mrknite na druhú fotku. Pôvodne som si ju chcela nechať pre seba, ale čo, takto proste teraz vyzerajú moje ruky. Život mi často hádže polená pod kolená a ja sa ani teraz nevzdám. Starajú sa o mňa skvelí doktori, s ktorými pracujeme na zahojení všetkých rán, aby som sa v čo najlepšom stave mohla vrátiť domov. Je náročné byť tak dlho a ďaleko od svojich blízkych…“ napísala.

Tieto fotky boli vôbec prvé od hrozivej nehody, na ktorých ukázala, ako vyzerá. My držíme Týnuš palce, aby sa čím skôr dala do poriadku.

Týnuš Třešničková

Jej popáleniny si môžete pozrieť –TU–

Foto: Instagram/Tresnickova