Česká prostitútka si za svoju nerozvážnosť odpyká krutý trest. I keď zaslúžený. Úmyselne totiž ohrozila životy mnohých ľudí. Svoje služby ponúkala napriek tomu, že bola nakazená vírusom HIV.Ak ste v dobe od roku 2012 do roku 2016 využili erotické služby českej prostitútky, ktorá svoje telo ponúkala na webe určenom pre amatérov pod menom Niky69, máte zrejme problém. Napriek tomu, že Sabina K. tvrdí, že každý jej styk bol chránený, človek pri takýchto podivných osôbkach nikdy nevie. Nie nadarmo teraz Sabine hrozí sedem rokov za mrežami za úmyselné jednanie, ktoré mohlo zanechať ťažkú ujmu na zdraví. Pôvodne si mala v chládku posedieť až 12 rokov, avšak Krajský súd v Hradci Králové rozhodol inak. Okrem toho ale rozsudok stále nie je právoplatný, pretože obhajoba premýšľa o odvolaní.

27-ročná Sabina počas štyroch rokov ohrozila zdravie viac ako 30-tim mužom, pričom jej najmladší klient mal len 15 rokov. Svoje obete zvykla zaviesť do lesíka v Svinaroch, čo je časť mesta Hradec Králové.

Zdroj: extra.cz | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.