Home MIX Česká lovkyňa Michaela pobúrila celý svet! Zverejňuje šokujúce fotky zvierat, ktoré ulovila!

Česká lovkyňa Michaela pobúrila celý svet! Zverejňuje šokujúce fotky zvierat, ktoré ulovila!

0
Česká lovkyňa Michaela pobúrila celý svet! Zverejňuje šokujúce fotky zvierat, ktoré ulovila!

Jej záľubou sú zbrane a lov zveri. Češka Michaela Fialová poburuje celý svet, pretože svoje úlovky vystavuje na svojej facebookovej stránke pod názvom Michaelka’s Hunting. To naštvalo aj ochrancov zvierat, ktorí žiadajú zablokovanie jej stránky!

Češka, ktorá sa na prvý pohľad javí celkom sympaticky, taká v skutočnosti vôbec nie je! Netají sa tým, že jej vášňou je lovenie divokej zveri. Nie sme žiadny ochrancovia zvierat, ale nepáči sa to ani nám. Kto jej dáva právo zabíjať bezbranné zvieratá, ktoré neskôr vystavuje s úsmevom na tvári na svojej stránke?

Sme razantne proti! Ochrancovia prírody sa preto prostredníctvom stránky Change.org rozhodli pripraviť petíciu, ktorú môžu ľudia dobrovoľne podporiť. Pod petíciu sa podpísalo už viac ako 24,000 ľudí (cieľom je 25,000 podpisov, čo znamená, že ak prispejete, pridáte ruku k dielu). Nedávno sme vám priniesli aj článok, ktorý rozberá túto problematiku vo videoklipe venovanom zvieratám.

Česká lovkyňa nie je v tomto sama. Jej kolegyne, Melissa Bachman a Američanka Kendall Jones, tiež na Facebooku zverejňujú ulovenú zver.

ManMagazin.sk vám prináša galériu, ktorá vám nebude pochuti, ale veríme, že vám otvorí oči a pomôžete tak petícii, ktorá odsudzuje násilie páchané na zvieratách.

Česká lovkyňa pobúrila svet 1

Česká lovkyňa pobúrila svet 3 Česká lovkyňa pobúrila svet 2

Česká lovkyňa pobúrila svet 5 Česká lovkyňa pobúrila svet 4

Správu priniesol blesk.cz

Foto: Michaelka’s Hunting