V dnešnom svete je každé euríčko naviac prospešné, čo veľmi dobre vedia aj Slovenky, ktoré pôsobia v Nemecku ako luxusné spoločníčky ponúkajúce služby akéhokoľvek druhu.

Pre Topky.sk poskytla informácie zo zákulisia života našich prostitútok v Nemecku Češka, ktorá spolu s nimi robila totožnú prácu. Domáci zákazníci vraj mali na výber, či už z mladých študentiek, slobodných alebo zadaných žien, slobodných mamičiek či vydatých paničiek. Hlavným kritériom bolo mať aspoň 21 rokov.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

„Je to jednoducho najstaršie remeslo, prostitúcia. Nie vždy ide čisto o s*x, veľa mužov sa chodí vyrozprávať, zrelaxovať. Ale, samozrejme, sú aj takí, ktorí prídu a chcú vyskúšať praktiky, o ktoré sa boja požiadať svoju partnerku,“ ozrejmila neznáme Češka. Slovenské podnikateľky si tak vedia prísť na pekne mastnú sumičku, i keď všetko záleží od toho, koľko pracujú a čo sú ochotné so zákazníkom podstúpiť. Dve až štyri tisícky eur sa dajú zarobiť už za desať dní. Šikovným spoločníčkam však cinkne v peňaženke omnoho viac.

V Nemecku sú domáce podnikateľky s telom registrované na úradoch mesta, kde pôsobia a normálne odvádzajú dane. Slovenky, medzi ktoré patria paničky žijúce si na vysokej nohe, narkomanky, gamblerky i alkoholičky, sa ale údajne doma k tomuto zamestnaniu nepriznávajú a sú registrované na úrade práce, pričom im na účet pravidelne chodia sociálne dávky i prídavky.

Zdroj: Topky.skFoto: Pixabay.com