Prvá česká Barbie Gabriela Jiráčková len nedávno prekročila prah plnoletosti a s myšlienkami na plastické vylepšenia, akoby sa u nej roztrhlo vrece. Zväčšenie pŕs, kedy si z prírodných štvoriek dala urobiť gigantické osmičky, mal byť len začiatok, v zákrokoch totiž hodlá pokračovať.

Možno práve kvôli popularite, ktorá Gabrielu v tak mladom veku zastihla, sa na jej osobu kopí množstvo odsudzujúcich názorov a zapeklitých otázok. Medzi nimi napríklad i tie, ako si je so svojimi dlhými nechtami schopná utierať zadok, alebo či jej mohutné poprsie neprekáža pri bežných činnostiach vrátane pohlavného styku.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

K prvej zo zmienených otázok sa Gabriel pre portál extra.cz vyjadrila nečakane prefíkano. Robia jej teda nechty problém pri hygiene po vykonaní potreby? „Nevím jak ostatní, ale já se utírám odjakživa papírem a ne nehty. Ne, teď vážně, problém jsem s tím nikdy neměla. Když se dokáže utřít i rekordmanka s metrovými nehty, tak proč bych s tím měla mít problém já?“ odkázala všetkým neprajníkom.

A či blondínke spôsobujú gigantické prednosti ťažkosti v intímnom živote, posúďte sami. „Prsa budem mít ještě mnohem větší. Jak už jsem psala, 1 kg navíc pro mě žádná zátěž není. Člověk přirozeně přibírá a ztrácí na váze cca 3 kg a žádnou změnu na sobě taktéž necítí“ vyjadrila sa nepriamo.

Gabriel Jiráčková

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram